Opinie

  1. Anna Bujnowska ★★★★★

    Z przedszkolem jesteśmy związani już od 2018 r dwoje dzieci są już absolwentami najmłodsze od września zaczęło wspaniało przygodę z przedszkolem. Nie wyobrażam sobie by moje dzieci mogłyby uczęszczać gdzieś indziej. Opieka Pan jest na najwyższym poziomie zaszwe uśmiechnięte pomocne od pierwszych dniu we wszelkich czynnościach. Katalog zajec bezplatnych jest bardzo szeroki m.in. filharmonia,teart a nawet jazda na kucyku.Dzieci zawsze mile wspominaja spędzone chwilę w przedszkolu i przy każdej możliwej chwili zachodzą tam by spotkać się z osobami tam pracującymi .

  2. Joanna Jaroszewicz ★★★★★

    Nie zgadzam się z tymi negatywnymi opiniami. Mam bardzo pozytywne zdanie na temat tego przedszkola i Pań tam pracujących. Uważam, że wykonują bardzo dobrą pracę, dzieci są zadowolone. Oferta przedszkola jest bardzo bogata. Z tego co słyszałam to absolwenci w szkole wykazują wysoki poziom. Oczywiście nie chcę tu sprawiać przykrości rodzicom dzieci z niepełnosprawnościami, ale uważam że to chyba lepiej, kiedy przedszkole odmawia przyjęcia takiego dziecka, bo nie może spełnić w pełni jego potrzeb, niż przyjąć je tylko dla kasy. W Ełku jest kilka specjalistycznych placówek, które spełniają wymagania i mają wykwalifikowaną kadrę do pracy z dziećmi z różnymi niepełnosprawnościami. Z doświadczenia zawodowego wiem, że lepiej dla dobra dziecka, gdy jest w miejscu, które jest w pełni przystosowane do Jego potrzeb i gdy personel jest wykwalifikowany do pracy z dziećmi z niepełnosprawnością.

  3. Marzenna Leszczyńska ★★★★★

    Zupełnie nie zgadzam się z negatywnymi opiniami. W przedszkolu udzielana jest pomoc dzieciom z trudnościami. Fantastyczne przedszkole.

  1. Michal ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolony. Wcześniej córka chodziła do innego przedszkola i codziennie był problem bo nie chciała chodzić. Teraz widzę mega zmianę na lepsze. Chce tu chodzić i entuzjastycznie do tego podchodzi. Z rozmów wnioskuję, że to duża zasługa pań które tam pracują. Myślę, że to był świetny wybór. Zdecydowanie polecam.

  2. MOLLA ZIOM ★☆☆☆☆

    W skrócie , mamy dziecko z lekką wadą umówiliśmy się z panią dyrektor ( pisze specjalnie małą literą ), że nas przyjmie, synek pochodził 3 dni i zachorował, pani dyrektor powiedziała , że po chorobie podpiszemy umowę nie szukaliśmy innego przedszkola. Po chorobie oraz miesiącu w domu ponieważ był to sezon grypowy chcieliśmy wrócić, okazało się jednak, że nie możemy i nie podpiszemy umowy( z chęcią porozmawiał bym sam z tą Pania Przedszkolanką niby jak nasz syn zaksztusil sie i dlaczego nas od razu nie poinformowała tylko po ponad miesiącu, totalny brak kompetencji). Nie polecam tego przedszkola, dodatkowo słyszałem , że pogoniliście państwo kolejnego chorego chłopczyka na wózku ! Brawo dla księdza, nie wstyd wam ?? Biznes się kręci i po co wam problemy prawda ?? Ładnie się tylko pomódlcie tam wszyscy, jesteście straszni !

  3. Tajemniczy Klient ★★★★★

    Najlepsze przedszkole w mieście. Personel z troską i uwagą podchodzi do każdego dziecka. Edukacja odbywa się w ciekawy sposób. Przedszkole uczestniczy w licznych projektach. Atrakcja goni atrakcję.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Niepubliczne Katolickie Przedszkole "U Lolka"?

Niepubliczne Katolickie Przedszkole "U Lolka" znajduje się przy 19-300 Ełk, Warmińsko-mazurskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Niepubliczne Katolickie Przedszkole "U Lolka"?

Można skontaktować się z Niepubliczne Katolickie Przedszkole "U Lolka" pod numerem +48 731 028 668

Jak można dotrzeć do Niepubliczne Katolickie Przedszkole "U Lolka"?

Do Niepubliczne Katolickie Przedszkole "U Lolka" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements