Parking dużo miejsca najważniejsze, akurat po 16 godz nie płaciliśmy, choć godzina postoju to 1.50 złotych Obok jest park , można usiąść przy fontannie i tyle Jest też zegar słoneczny
Opinie
-
Marcin Henszel ★★★★★
-
Jakub Kudrycki ★☆☆☆☆
Odkąd parking jest płatny, stoi pusty, a wszystkie sąsiednie uliczki, osiedla, są zapchane samochodami po brzegi. Gdzie logika?
-
Louis Cypher ★☆☆☆☆
Mów mu per King - to Król lokalnych parkingów, niemalże bezkresny i bezwstydnie nieproporcjonalny, bez żenady eksponuje swą granitową, (szkoda, że niestety) chropowatą płaszczyznę bez względu na porę dnia i roku. Zdezorientowani turyści w duchowym popłochu rozglądają się nerwowo poszukując stęsknionym wzrokiem znajomej bryły galerii handlowej, do której ów parking miałby przynależeć. Na próżno. Ten tutaj, to autonomiczny byt, niemy świadek historii, miejsce wybitnie szczególne i niepodobne do innych mu podobnych. Otóż w celu utrzymania należytej czujności kierowców zaimplementowano tam pilotażowo system niskich słupków, które przyczajone poza polem widzenia czyhają na niczego niepodejrzewających korzystających, konsekwentnie zbierając swe żniwo ku nieskrywanej uciesze właścicieli okolicznych zakładów lakierniczych. W wolnych chwilach parking transformuje tracąc swą funkcję. Gromadzi wtedy tłumy głodnych rozrywki, fajerwerków i kartaczy. Okazjonalnie bywa też areną zbiorowego i kosnsekutywnego darcia papy podczas jedynego i - jak twierdzą organizatorzy - niepowtarzalnego konkursu krzyku. Zmora ekip odśnieżających i pań w szpilkach. Edytowano: to co się odjaniepawliło w związku z oszlabanowaniem i reorganizacją ruchu na prawokrężny niestety przechodzi człowiecze pojęcie. Świetny przykład jak w prosty sposób popsuć coś działało i miało się świetnie.
-
Szymon Chmielewski ★★★★★
Super parking. Wtedy kiedy jest płatny ( w pon-pt od 9-16) jest dużo miejsca do zaparkowania. Moim zdaniem nie jest drogi ponieważ za 0,5 h jest tylko 0,30 zl.
-
Mee ★★★★★
Super parking. Wtedy kiedy jest płatny ( w pon-pt od 9-16) jest dużo miejsca do zaparkowania. Moim zdaniem nie jest drogi ponieważ za 0,5 h jest tylko 0,30 zl.
-
Renata Dabrowska ★★★★☆
Duży i poręczny Parking,z dobrym wyjazdem.Rzadko zdarza się by w centrum było tak łatwo zaparkować.Nawierzchnia też w porządku.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Parking Miejski?
Parking Miejski znajduje się przy plac Zwycięstwa 15, 19-500 Gołdap, Warmińsko-mazurskie, Polska
Jak można dotrzeć do Parking Miejski?
Do Parking Miejski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku