Super miejscówka na aktywny wypad rodzinny. Na miejscu jest wszystko czego trzeba. Płatność kartą i gotówka. Leżaki darmowe. Parking w pobliżu jest dość drogi (70zł płatne z góry) ale można wybrać inny tańszy na ulicy z płatnością przez Mobilet.
Zdjęcia
Opinie
-
Raf Dom ★★★★★
-
DT P ★★★★☆
Bardzo przyjemne miejsce. Dość spory teren z dużym basenem dla dzieci, basenem sportowym (przyjemnie zimna woda, głęboko, mało ludzi) i kilkoma zjeżdżalniami. Jest boisko do siatki plażowej, bar (zapiekanki słabe, nie polecam) i jakaś budka z goframi. Rano mało ludzi i bez kolejek do kas i do zjeżdżalni, później już trochę gorzej. Dość sporym minusem jest brak zacienionych miejsc, więc w słoneczny dzień jest się przez cały czas jak na patelni. Baseny znajdują się nad Wisłą, a do centrum miasta z knajpami i innymi atrakcjami jest stąd tylko kilka kroków.
-
Krzysztof Kris ★★★★★
Bilet calodniowy w dobrej cenie ,duzo atrakcji dla dzieciaków, przyjezdzajac autem trzeba sie liczyc z platnym parkingiem pod basen ,calo dniowy 70 zł,za.godz chyba 7,50.W weekend trzeba szukac darmowego parkingu (niektore parkingi w weekend są bez opłat).Posiadajac bilety online w telefonie.moze.byc problem z.zeskanowaniem biletu ,czytnik go nie łapie niestety. Prawdopodobnie kod kreskowy jest za wysoko ,jakby był wysrodkowany łatwiej by go widział czytnik.Fajnie jakby to ktoś poprawił ;)sprawdzimy za rok ;)Ogolnie basen polecamy ,tor przeszkod dla dzieci super ,są kapoki na wyposazeniu ;)zjezdzalnie dla.starszych i dla bobasów. Miejsca jest duzo ;)Są skrzynki na depozyt,warto miec 2 zł na kluczyk.
-
Jaca 350 HCR2 ★★★★★
Przyjemne miejsce zniżka z kartą multisport. Polecam mogli by dorobić zjeżdżalni i kabin do przebierania. Bar przy schodach raczej średni długo się czeka i takie tam raczej mrożone zapieksy.
-
Monika Migas ★★★★★
Cena w porządku jak na wejście na cały dzień. Na miejscu darmowe lezaki. Gastronomia- ceny przesadzone.. same baseny fajne, rozrywka dla każdego, w różnym wieku. Na pewno wrócę.
-
Magda B ★★★☆☆
Fajne miejsce do odpoczynku, duży wybór basenów , zjeżdżalnie ogólnie fajnie. Niestety Panie w barze popołudniu powinni być wymienione każdy ma prawo być zmęczony ale mylenie zamówień i wciskanie ludziom rzeczy nie koniecznie przez nich zamówionych byle żeby nie zostało to już lekka przegina... Wciskanie komuś spalonej zapiekanki również...
-
R K ★★★☆☆
Baseny głównie dla dzieci. Wszystko jest na pełnym słońcu, nie ma gdzie schować się do cienia. Nie ma jackuzji ani leżanek z bąbelkami. Na plus to że można coś zjeść, są przebieralnie i szafki zamykane
-
Angelika Chruścicka ★★★★★
Miałam przyjemność odwiedzić to miejsce zima . Syn jeździł na lodowisku i był zachwycony. Sprzedaż wejściówki i wypożyczenie łyżw ekspresowe , super przebieralnie . Oświetlenie lodowiska ekstra . Polecam każdemu się tam wybrać na zimowe szaleństwo.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Baseny Wisła sp. z o.o.?
Baseny Wisła sp. z o.o. znajduje się przy Olimpijska 1a, 43-460 Wisła, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Baseny Wisła sp. z o.o.?
Można skontaktować się z Baseny Wisła sp. z o.o. pod numerem +48 798 048 509
Jak można dotrzeć do Baseny Wisła sp. z o.o.?
Do Baseny Wisła sp. z o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku