Opinie

  1. Tomasz Jasiński ★★★★★

    Wspaniałe miejsce! Super apartament, Sypialnia która można przyciemnić na maksa i spać ;) Przestronna i funkcjonalna łazienka z podgrzewaną podłoga. Sauna z regulacją temperatury oraz wyposażona kuchnia. Cteme de la creme czyli tarasik z widokiem na Wiśle i Czantorię ;) Do tego miejsce na ognisko, bajka ;) Najważniejsze to jednak nastawienie właściciela, pomocny i rzetelny. Bardzo polecam

  2. Marcin Różycki ★☆☆☆☆

    Na początku chce osobiście podziękować Pani E.... za pomoc w udostępnieniu apartamentów we wrzesniu tego roku,gdyby nie ona pewnie nie byłbym na tak ważnym dla syna turnieju szachowym ,który się w tym czasie odbywał, apartamenty telefonicznie zarezerwowałem u pewnego Pana właściciela tych apartamentów i wplacilem polowe zaliczki,nie dość, że przez ten czas kiedy miałem mu wpłacić resztę pieniędzy okazał się totalnym gburem ,przede wszystkim brak z nim jakiejkolwiek komunikacji ,nie odbierał na telefon,nie miał czasu na ręczne wypisanie faktury na jaką się z nim umawiałem tydzień przed pobytem nie miał czasu nawet odpisać mi na emaila z ofertą, fakt napisał dwa dni przed dniem gdzie już tych pieniędzy nie miałem bo dostała je osoba ,której bardziej zależało zeby ten apartament wynająć,poza tym oznajmil mi,ze mnie do tych apartamentow nie wpusci ,malo tego pisal mi w sms ze mam "odpokutowac"i teraz chyba odpokutowuje bo wysyła mi bezpodstawne wezwania do zapłaty z vindicat pl ,które może sobie wsadzić w dupe....Dodatkowo zablokowal telewizje i przez tydzien nie bylo dostepu do tv co bylo w ofercie wynajmu.Dlatego nie polecam wynajmować tych apartamentów u tego jegomościa,który nie wie chyba z czego żyje....

  3. Anna Bogusiewicz ★★★★★

    Właściciele zapewnili żeby było wszystko to, co dla mnie najważniejsze: czystość, bardzo przyjemne dla oka wnętrze, nowocześnie i funkcjonalnie urządzone a wyposażenie przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Począwszy od pokoju relaksacyjnego z sauną i zestawem do aromaterapii, poprzez dwie łazienki, mnóstwo miejsca na schowanie swoich rzeczy, wyposażenie, którego do tej pory nigdzie nie znalazłam aż po przygotowany poczęstunek a w kuchni dostępne dosłownie wszystko: cukier, kawa, herbata, nawet płyn do naczyń, ściereczki, papier, folia, worki na śmiecie. Naprawdę żal było opuszczać to miejsce. Wrócimy na pewno. Pozdrawiamy Właścicieli i proszę tak trzymać!:-) Ania z rodziną

  1. M Jan ★★★★★

    Komfortowy apartament w bardzo dobrym stanie, wyposażone we wszystkie potrzebne rzeczy, w dogodnej lokalizacji - pieszo do sklepu, na wyciąg, na stację kolejową. Dobry kontakt z właścicielem, po przyjeździe dostaliśmy aktualne rekomendacje atrakcji z uwzględnieniem ich dostępności i warunków pogodowych.

  2. Marcin Kwiatkowski ★★★★★

    Wczoraj skończył się nasz pobyt w tym cudownym miejscu. Od samego wejścia zostaliśmy bardzo miło powitani przez gospodarza, który wprowadzał nas do apartamentu. Od samego wejścia przywitał nas nieskazitelny porządek i nowocześnie urządzone wnętrze. W apartamencie niczego nie brakowało od płynu do prania po PS 3. Nasz piesek otrzymał cudowne legowisko które mu bardzo przypadło do gustu. Jak najbardziej polecamy to miejsce. Napewno tam będziemy wracać. Dodatkowo super widok z okna blisko park, rzeka, i prywatne miejsce a ognisko

  3. Igor M Łysagóra ★★★★★

    Świetny, przestronny, komfortowy apartament z nowoczesnym wyposażeniem. Wewnątrz bardzo czysto, niczego nie brakuje, wszystko działa sprawnie. W środku czekał poczęstunek. Znajdowały się różne gry, książki, dekoder i inne rzeczy urozmaicające wieczorny odpoczynek z rodziną. Mieszkanie, w krórym byliśmy były dwie toalety, elegancka łazienka i osobny pokój relaksacyjny z sauną i innymi udogodnieniami(odtwarzacz z nagłośnieniem, aromaterapia, kamienie do masażu). Ręczniki, suszarka, kosmetyki i szczegóły typu szczoteczki do zębów, inne przybory kosmetyczne, zapas wody mineralnej były zapewnione, co uznaję za duży plus. Salon z tarasem i widokiem na Wisłę. Budynek dobrze zabezpieczony. 10 minut do Wisły, Ustronia, Małej Czantorii. Kolejka górska Czantoria 2 minuty samochodem od apartamentu, stok widoczny z tarasu. Właściciele bardzo mili i komunikatywni, służący radą i wskazówkami. Szkoda było wyjeżdżać. Wyśmienity dla rodzin. Gorąco polecamy!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Apartamenty Wiślany Brzeg Ustroń?

Apartamenty Wiślany Brzeg Ustroń znajduje się przy Turystyczna 5, 43-450 Ustroń, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Apartamenty Wiślany Brzeg Ustroń?

Można skontaktować się z Apartamenty Wiślany Brzeg Ustroń pod numerem +48 794 947 676

Jak można dotrzeć do Apartamenty Wiślany Brzeg Ustroń?

Do Apartamenty Wiślany Brzeg Ustroń można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements