Opinie

  1. R L ★★★☆☆

    Firma pośredniczy w doręczaniu przesyłek i przesyłka, którą otrzymałem jest zgodna z zamówieniem. Większość opinii tutaj dotyczy tego, że ktoś otrzymał nie to co zamawiał, albo został po prostu oszukany przez sprzedawcę. Nie jest to wina firmy Packeta, natomiast uważam, że skoro na docelowym doręczeniu to właśnie Packeta widnieje jako nadawca to nie powinni umywać rąk od tego problemu. Zamawiając coś pobraniowo za pośrednictwem tej firmy nie ma w ogóle możliwości reklamacji ani zwrotu i oszuści to wykorzystują. Chciałem dać wyższą ocenę, ale po namyśle uważam, że to postępowanie firmy jest jednak bardzo słabe. Przy dalszej praktyce nie wróżę dobrze tej firmie. No chyba, że właśnie o takie metody działania wlaścicielowi chodzi...

  2. Dorota Dobija ★☆☆☆☆

    Towar jest niezgodny z zamówieniem. Paczkę odesłałam i do dziś nie otrzymałam zwrotu pieniędzy- OSZUŚCI Zero kontaktu z firmą od której przekazują paczki. Zero odpowiedzi na maile, telefony. Okradają ludzi i współpracują z złodziejami.

  3. Agnieszka P ★☆☆☆☆

    Nie odbierajcie paczek z tej firmy! Towar jest niezgodny z zamówieniem. Otworzyć paczki przed odbiorem nie można. Firma wysyła paczki nawet jak się niczego nie zamawiało. Towaru nie ma jak odesłać, na maile i telefony nikt nie odpowiada. To jest oszustwo!! Nie dajcie się nabrać. Zgłaszać dziadów na policję!! Nie zamawianie niczego przez Facebooka i Instagrama bo to ściema

  1. Piotr Sapiński ★☆☆☆☆

    Zamówiłem za pobraniem skaner samochodowy w mega promocyjnej cenie 450zł, zamiast 2tysi! Paczka przyszła po 2ch tygodniach, ale tak lekka, że chyba paczka chusteczek higienicznych waży więcej, zwrot bez podjęcia przesyłki, oszuści żerują na naiwnych.

  2. Anna Wiśniewska ★☆☆☆☆

    Na Instagramie towar prezentował się super - zamówiłam klapki Dior i torebkę ….masakra, dramat, taki koszmar jakościowy ze nawet wstydzę się żeby moje dzieci do zabawy na podwórku to wzięły. Oszustwo promujące się na Instagramie - dałam się nabrać raz ale nigdy więcej !

  3. Natalia WS ★☆☆☆☆

    Zamówiłam klapki na zdjęciach wyglądały jak oryginalne więc byłam przekonana że takie otrzymam a przyszły podroby na maksa. Coś okropnego. Sprawa będzie zgłoszona na policję oraz będę chciała włączyć w to telewizje bo ewentualnie to jest oszustwo i wyłudzanie. Promują produkty z różnych kont. Mam na wszystko dowody. Jeżeli ktoś chce się dołączyć zapraszam do kontaktu.

  1. Grzegorz Symber ★☆☆☆☆

    Nie Polecam ! Oszustwo ! Wysyłają paczki za pobraniem w których jest całkiem coś innego niż w zamówieniu ze stronki ! Na fotkach niby lampa 1200w z uchwytami a przysłali lampy które są po 20 zł o ile działają! Jeżeli macie za grosz honoru proszę sobie zabrać to i zwrócić 172 zl lub wysłać poprawne zamówienie. Sprawę skieruje do odpowiedniego organu .

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Packeta sp z. o. o.?

Packeta sp z. o. o. znajduje się przy Mostowa 4, 43-400 Cieszyn, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Packeta sp z. o. o.?

Można skontaktować się z Packeta sp z. o. o. pod numerem +48 334 457 020

Jak można dotrzeć do Packeta sp z. o. o.?

Do Packeta sp z. o. o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements