Miła obsługa, super przyjemna atmosfera, miejsca dla kamperów idealne, toalety, prysznice, swietlica utrzymane w jakości i czystosci. Baaaardzo mocno polecam to miejsce.
Zdjęcia
Opinie
-
Pior Gajos ★★★★★
-
Jacek G ★★★★☆
Bardzo dobra lokalizacja, dosłownie na granicy z Czechami. Kemping nie posiada wytyczonych parceli, po prostu wybieramy wolne miejsce i się rozstawiamy camperem, przyczepą czy z namiotem. Miejsca są pokryte trawą lub betonowymi płytkami ażurowymi. Bywałem na "nowszych" kempingach pod kątem zaplecza sanitarnego ale nie ma się specjalnie do czego doczepić, jest czysto i wszystko działa. Przyłącza do prądu jak ktoś preferuje to są (koszt 30pl/doba) dla tych z PV trzeba wybrać coś nie zacienionego, są takie miejsca. Jest tez basen wolnostojący, ale osobiście nie korzystałem więc nie mam zdania. Restauracja działa 7 dni w tygodniu tak że to spory plus. Wjazd na kemping trochę wąski trzeba uważać głównie po zmroku jak ktoś nie zna okolicy bo można sobie utrudnić życie szczególnie przyczepą :) Na terenie kempingu jest sporo miejsca do manewrowania i rozstawienia się. Generalnie polecam, jak ktoś szuka atrakcji po Czeskiej stronie to doskonałe miejsce na postój i zwiedzanie.
-
Justyna Chmielewska ★★★★★
Raczej mały kamping,sporo zadrzewionych miejce , dobrze utwardzony i równy. Toalety czyste a pod prsznice zawsze gorąca woda. Duża zadaszona wiata ze stolikami ( bywają głośne imprezy) ładny plac zabaw. Restauracja też godna polecenia, przytulnie, smacznie i niedrogo w towarzystwie cieszyńskiego lanego piwka. To wszystko w otoczeniu starego parku .
-
Mateusz Stępniewski ★★★☆☆
Bardzo interesująca miejsce by zatrzymać się w Cieszynie. Dobra baza wypadową zarówno do zwiedzania Śląska Cieszyńskiego i wypadu w pobliskie góry jak i przejażdżki do Czech. Jeśli chodzi o sam camping, to jest naprawdę solidnie, miła obsługa, plac zabaw, urozmaicony teren i świetny basen:). Niestety jeśli chodzi o domki/pokoje, niestety dość brudno, grzyb pod prysznicem, brak przyrządów do sprzątnięcia (miotły i szufelki), oraz zimna woda. Mimo to uważam, że to fajne miejsce w rozsądnej cenie.
-
Agnieszka Strzelczyk ★★★★★
Wybraliśmy się tutaj z mężem na weekend. Pole spełniło nasze oczekiwania:) Mimo dużego obłożenia znaleźliśmy na końcu pola ciche miejsce w cieniu drzew. Fajne miejsce również dla rodzin z dziećmi. Na polu dostępny basen, plac zabaw i spora wiata z miejscem na ognisko. Dostępna jest również świetlica w razie złej pogody idealne rozwiązanie dla dzieci. Na plus głębokie zlewozmywaki z ciepłą wodą. Sanitariaty może nie najnowsze ale zawsze czyste a to najważniejsze. Jedyny minusik to zimna woda w umywalkach w łazienkach ale do przeżycia:) Ogólnie bardzo polecamy i odwiedzimy kemping ponownie.
-
anonimowy pl ★★★★★
Bardzo dobry camping. Może nie jest szczytem nowoczesności, ale rowny, sporo miejsca, woda goraca do naczyn i kąpieli, zawsze jest mydlo reczniki papier toaletowy. Swietny teren dla rowerzystów. Nie ma się do czego przyczepić.
-
Gabriela Gać ★★★★☆
Camping w porządku :) Troszkę trąci poprzednią epoką, budynki nie najnowsze, estetycznie nie za piękne, ale: - jest wszystko co potrzeba: sanitariaty, bardzo regularnie i porządnie czyszczone, ciepła woda, duże zlewy do mycia naczyń i fajne zaplecze kuchenne, z którego można korzystać, świetlica gdzie można się schronić w razie deszczu, wiata z miejscem na ognisko, plac zabaw, a nawet mały basen - bardzo miła obsługa - restauracja działająca pt- ndz z obiadami w przystępnej cenie - lokalizacja: po drugiej stronie ulicy park, obok doszli spacerowe, blisko do centrum i czeskiej strony
-
Magdalena krupa ★☆☆☆☆
Nie wiem czy ja byłam w innym miejscu niż reszta odwiedzających to miejsce, ale moja ocena jest diametralnie inna niż większości. Kemping rzeczywiście rodzinny, masa dzieci dobrze się bawiących i to jest ok. Mam jednak kilka zastrzeżeń które dla mnie skreślają to miejsce. 1) sanitariaty- stare brudne, widac ze nic nie jest tam robione.Grzyb na ścianach, urwana słuchawka, dziury w ścianie dzielące kabiny prysznicowe, brak mydła w lazienkach czystość....średnia. 2) nie zawsze jest dostepna ciepla woda do mycia naczyn.3) każdy ustawia sie jak chce wzdłuż,w poprzek jak komu pasuje. Namioty, z przyczepami pomieszanie z samochodami które mogłyby spokojnie stać w wykostkowanych miejscach które tam sa, a nie zajmować miejsc przyczepom czy kamperom.Pani wpuszcza na kemping mówiąc "stawajcie gdzie chcecie". 4) internet kempingowy prawie nie działa. Przy meldunku Pani zapytala czy wolimy spokojne miejsce czy nie. Bo na środku jest wiata i czasem moze być głośno. Więc jak chcemy spokojniej to proponuję za różowym budynkiem.Okazało się że za budynkiem tzn, z jednej stron droga z drugiej wejscie na sanitariatow. Jeśli ktoś chce odpocząć w ciszy to warto poszukać np w Ustroniu a nie jechać do Cieszyna. Jestem mocno rozczarowana i zaskoczona ilością pozytywnych opinii. Jedyne co moim zdaniem jest plusem to lokalizacja blisko ścieżki rowerowej i miasta. Ogólnie nie polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Camping Pod Czarnym Bocianem?
Camping Pod Czarnym Bocianem znajduje się przy aleja Jana Łyska 16, 43-400 Cieszyn, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Camping Pod Czarnym Bocianem?
Można skontaktować się z Camping Pod Czarnym Bocianem pod numerem +48 532 787 950
Jak można dotrzeć do Camping Pod Czarnym Bocianem?
Do Camping Pod Czarnym Bocianem można dotrzeć, korzystając z poniższego linku