Opinie

  1. Zbigniew Łądka ★★★★★

    Pyszne jedzenie, a to najważniejsze. Dania duże, gorące, rozsądne ceny. Można zamieniać dowolnie kompozycje w zestawach. Żurek top. Obsługa bardzo miła, ładny wystrój wnętrza. Pozdrawiamy właściciela, którego udało nam się widzieć dwa wieczory z rzędu.

  2. Korzyński Michał ★★★★★

    Pyszne jedzenie, porcje obfite, smaczne, placki ziemniaczane bardzo oryginalne i "lekkie" jak się okazuje że względu na sposób przygotowania. Obsługą miła i pomocna. Żeberka w stylu powiesiłbym amerykankim słodko pikantne. Nuggetsy dla dzieci z mięsa przygotowywane na miejscu. Kwaśnica, żurek pyszny. Polecam!

  3. Tatiana Gubenko ★★★★★

    Odwiedziliśmy restaurację U Leszka i Ewy po raz pierwszy w Wigilię. Atmosfera była prawdziwie świąteczna, pełna gości, przytulna i ciepła. Kuchnia jest autentycznie polska, a gulasz po prostu urzekł nas swoim bogactwem i smakiem! Obsługa była przyjazna, personel uważny i naprawdę zależało im na tym, aby wieczór był przyjemny. Szczególnie wzruszyliśmy się, gdy mój mąż niechcący zostawił telefon komórkowy na ławce przy stole. Właściciel dogonił nas na zewnątrz i oddał go. Taka troska o klienta pozostawiła po sobie bardzo ciepłe wrażenie. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! Wspaniałe miejsce, do którego warto wrócić.

  1. Mikael ★☆☆☆☆

    W zasadzie skusiliśmy się opiniami i czasem nawet one mogą być zwodnicze. Jedzenie było tragiczne. Żeberka smakowały jak plastik, dodatkowo twarde i które absolutnie nie chciały odejść od kości. Golonka była jeszcze gorsza. Smakowała jakby była już 5 raz odgrzewana. Skóra w stylu pancernym. Mięso całkowicie bez smaku. Nie daliśmy rady i zostawiliśmy. Nie lubię pisać złych opinii. Nie wiem może kucharz miał zły nastrój , może inni „goście” trafili lepiej. Nie wiem, nie chce wnikać. Ja już raczej drugim raz się nie skuszę.

  2. Ignacy Fluder ★☆☆☆☆

    Miejsce idealne dla osób lubiących tłusty i mdły ser z dodatkiem mąki pierwszej klasy oraz dwubiegunowej kadry kelnerskiej. Surówki były w porządku, pewnie dlatego, że smakowały jak typowe gotowce ze sklepu typu kupiec, który jest tuż za rogiem. Świetna muzyka w stylu sklepu odzieżowego Zara lecąca w zapętleniu, która pobudzała zmysły naszego słuchu i pozwalała nam zapomnieć o tym co przeżywa nasz zmysł smaku. Ceny porównywalne do wielkości porcji, co jest jednym z niewielu atutów tego miejsca. Jedyny powód, dla którego wróciłbym do Leszka i Ewy to wystrój w stylu góralskim, który nadawał klimat naszym doświadczeniom i do samego wyjścia nie myśleliśmy o rewolucjach żołądkowych, które nam ta przygoda zapewne przysporzy. Edit: -1 gwiazdka za poważne żołądkowe przygody następnego dnia

  3. Rafał KK ★★★★★

    Super klimat i super jedzenie. Golonka z kapustą tak pyszna że chciałoby się wylizac talerz. Placki z gulaszem super. Rosół bardzo dobry. Duży parking. Dużo miejsca w środku. Dużo na zewnątrz. Kącik z zabawkami dla dzieci, krzesełka do karmienia, przewijak w toalecie. Po prostu wszystko super.

  1. Joanna Asia ★★★☆☆

    Opinia na 3* troche naciagana... tylko dlatego, ze żurek oraz placek byl dobry. Pozostale 3 dania juz nie. Rolada przesuszona z boczkiem w srodku, nie smaczna, zostawilam 70% porcji, bo sie dania za 60 zl zjesc nie dalo. Salatka z kapusty do tego no nie dobra...Zorek jak wspomialam smaczny, sporo kielbasy, goracy, kita wedzona z kapusta i ziemniakami to kalusta kwasna tak, ze przekrecalo, wizualnie tez zmielona packa jak widac na foto. Schabowy z boczkiem i serem tonser najtanszej mozliwej jakosci... spowodowal wrecz niesmacznego schabowego. Bukiet salatek przy tym byl ok. Placek smaczny, gulasz rowniez. Obsluga zakrecona. Maz nie dostal 2 dania mimo zamowienia. Przeprosily, ale my zjedlismy, a on dostal dopiero. Jednak najgorsze byly rewolucje jakie dostalam po tym jedzeniu.... Osobiscie nie wroce tam nigdy

  2. Tomasz Lamb ★★★★★

    Miła obsługa ,w restauracji dużo miejsca, spore i smaczne porcje zjedzone że smakiem ale bez efektu wow! Ale z czystym sumieniem mogę polecić i sami pewnie jeszcze restaurację odwiedzimy razem z pieskami.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres U Leszka i Ewy?

U Leszka i Ewy znajduje się przy Wyzwolenia 61c, 43-460 Wisła, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do U Leszka i Ewy?

Można skontaktować się z U Leszka i Ewy pod numerem +48 660 170 257

Jak można dotrzeć do U Leszka i Ewy?

Do U Leszka i Ewy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements