Opinie

  1. Patrycja Sanetra ★★★☆☆

    Po obejrzeniu „Kuchennych Rewolucji” przyszliśmy z dużymi oczekiwaniami wobec poziomu kuchni, jednak niestety część doświadczenia okazała się rozczarowująca. Na plus wystrój restauracji i sposób podania tatara– został podany bardzo estetycznie. Warto jednak rozważyć dopracowanie jego smaku; liczyliśmy na bardziej klasyczne, zbalansowane podejście, natomiast dominowały nuty ryby oraz maggi, które przytłumiały pozostałe składniki. Strogonow był smaczny, lecz proporcje dania pozostawiały wiele do życzenia. Ilość puree była wyraźnie zbyt mała w stosunku do dużej ilości sosu, przez co finalnie wrażenie było takie, jakbyśmy jedli głównie sos. Zastanowił nas także brak kleksa śmietany – elementu, który pojawia się zarówno na zdjęciach w mediach społecznościowych, jak i w odcinku „Kuchennych Rewolucji”. U nas niestety go zabrakło. Doceniamy starania, jednak w obecnej formie miejsce nie spełniło naszych oczekiwań — dlatego nie planujemy kolejnych wizyt.

  2. Ewelina Florczak ★★★★★

    Moja wizyta była motywowana Kuchennym rewolucjami. Co najsmiesniejsze - w sierpniu przechodziłam obok tego miejsca i nawet nie pomyślałam, żeby tam wejść. Skusiłam się na Tatara. Samo mięso przyjemne w smaku, dużo dodatków. Nie pamiętam odcinka i nie wiem czy pomysł Pani Magdy, czy restauracji, ale osobiście nie pasuje mi koncepcja łososia jako dodatku obok mięsa. Samo podanie bardzo nowoczesne, inne. Obsługa miła, sam wystrój przyjemny, nieprzesadzony. Zauważyłam, że cena za tatar wzrosła o 15 zł w przeciągu miesiąc. Możliwe, że przez sezon zimowy, a dodatkowo weekend ze skokami narciarskimi. Jeżeli chodzi o całokształt, to ogólnie na plus. Na pewno ponownie odwiedzę przy kolejnej wizycie w Wiśle

  3. Lukas Kreis ★★★★★

    Trafiliśmy do restauracji przypadkiem. Dotąd w tym miejscu było coś w rodzaju jadłodajni. Obecnie? Ladny wygląd, klasa, klimatycznie. Zamówienie dla 5 osób, na start napoje, zupa na próbę. Na drobny minus czas organizacji, oczekiwanie na napoje z 20 minut. Rosół, bardzo dobry, wspaniały makaron. Kotlet, bardzo dobrze wykonany, smaczne jajko, dobre pure oraz kapusta zasmażana (frytki dla syna również smaczne, zjadł wszystkie). Strogonow, akceptowalny, częściowo twarde niektóre mięsne elementy dania, smaczny sos borowikowo pieczarkowy i dodatki. Sandacz, w całości zjadliwy (nie wszędzie tak potrafią), dobry mus porowy na zimno oraz rukola z pomarańczą, smaczna. Napoje w akceptowalnych cenach. Mogę polecić jedzenie oraz lokal. Właściciel miły, przyjaźnie nastawiony. Odwiedziliśmy ich w tygodniu.

  1. Joanna Rzepecka ★★★★★

    Na prawdę przepyszne jedzenie. Jedliśmy: - tatar - idealnie puszysty, świetne dodatki, dobrze doprawiony, jeden z najlepszych jakie próbowaliśmy - consome - aromatyczna, pyszna zupa z możliwością dolania według swoich potrzeb aromatycznego alkoholu - strogonow wołowy w grzybowym sosie - mięso pyszne, miękkie. Sos wyrazisty, nie mdły, wszystko pyszne - kotlet schabowy z jajkiem w koszulce - dobry, chociaż dość cienki, mięso miękkie i dobrze doprawione Podsumowując smaki bardzo dobre, wystrój piękny, polecamy każdemu :)

  2. Kinga Zajączkowska ★★★★★

    Zjadłam tu przepyszny stek z kalafiora. Synowi smakował burger. Polecam też arbuzową lemoniadę. Widać, że autor dania włożył sporo serca. POLECAM

  3. Martyna Niglus ★★★★★

    Świetna restauracja! Jedzenie najlepsze jakie jadłam! Czuć było jakość składników,porcja duża i idealnie przygotowana! Do tego cisza, spokój,piękny wystrój! Bardzo miła i pomocna obsługa,ale nie natrętna to się ogromne ceni:) nawet kawa smakowała lepiej niż w innych knajpach:) bardzo polecam !

  1. UraHachapyruXD L ★★★★★

    Byłem dziś w tej nowej kawiarni i muszę przyznać, że wszystko zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Pizza była naprawdę pyszna – idealnie wypieczone ciasto, świeże składniki, a rukola i pomidory dodawały jej wyjątkowego smaku i świeżości. Atmosfera w lokalu była bardzo przytulna i spokojna, a obsługa bardzo serdeczna i uprzejma. Kelnerka Diana była niezwykle miła, uśmiechnięta i profesjonalna, dzięki czemu całe doświadczenie było jeszcze przyjemniejsze. Dziękuję i na pewno wrócę!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Zdrojowa - Restauracja do zakochania?

Zdrojowa - Restauracja do zakochania znajduje się przy Plac Bogumiła Hoffa 3, 43-460 Wisła, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Zdrojowa - Restauracja do zakochania?

Można skontaktować się z Zdrojowa - Restauracja do zakochania pod numerem +48 791 991 786

Jak można dotrzeć do Zdrojowa - Restauracja do zakochania?

Do Zdrojowa - Restauracja do zakochania można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements