Trudno ocenić ceny tu płaciłem 5 złotych za godzinę i to mi odpowiadało więc się zatrzymalem .
Opinie
-
andrzej adamik ★★★★★
-
Tomasz Szylar ★☆☆☆☆
Miejsca parkingowe wąskie, kiepski opis na parkometrach dotyczący biletów
-
AdamS ★★★☆☆
Zwykły parking w średniej cenie 5zł/godz. Ciasne miejsca parkingowe.
-
Adam ★★★☆☆
Zwykły parking w średniej cenie 5zł/godz. Ciasne miejsca parkingowe.
-
Adam Małek ★★★★★
Ot zwykły parking. Wjechać zapłacić i wyjechać. Bez problemu, gość wskazuje wolne miejsce. Ceny 6 zeta za godzinę. W centrum to nie jest wygórowana cena.
-
Adrian Prus ★☆☆☆☆
Pierwszy raz się spotkałem z sytuacją w której trzeba płacić za parking kiedy ma się kartę parkingową dla osób z niepełnosprawnością. Właściciel posiada „prywatny” regulamin, który tak naprawdę jest niezgodny z prawem. Nikt się nie będzie „szczypać” o przysłowiowe 10 zł ale takie sytuacje nie powinny mieć miejsca zwłaszcza kiedy są wydzielone miejsca parkingowe dla osób ze stwierdzoną niepełnosprawnością.
-
Adrian ★☆☆☆☆
Pierwszy raz się spotkałem z sytuacją w której trzeba płacić za parking kiedy ma się kartę parkingową dla osób z niepełnosprawnością. Właściciel posiada „prywatny” regulamin, który tak naprawdę jest niezgodny z prawem. Nikt się nie będzie „szczypać” o przysłowiowe 10 zł ale takie sytuacje nie powinny mieć miejsca zwłaszcza kiedy są wydzielone miejsca parkingowe dla osób ze stwierdzoną niepełnosprawnością.
-
Kosma Wilk ★☆☆☆☆
Pan obsługujący parking jednego dnia mówi, że można parkować za darmo, a nastepnego kasuje pieniądze po fakcie. Wjechaliśmy rano, szlabany były otwarte i nikogo nie było. Jak wróciliśmy to był ten sam pracownik i nie chciał nas wypuścić, mówiąc że dzisiaj już musimy zapłacić. Naciagactwo. Mocno nie polecam tam parkować!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Parking?
Parking znajduje się przy Pawła Stellera, 43-460 Wisła, Śląskie, Polska
Jak można dotrzeć do Parking?
Do Parking można dotrzeć, korzystając z poniższego linku