Opinie

  1. paweł cetera ★☆☆☆☆

    Uwaga płatny ,nawet w niedzielę poza sezonem ,przez nieuwagę i oznakowanie ,niespodzianka opłata 120 zł ,nie polecam

  2. Yatzec M ★★★★★

    Tanio nie jest, ale lokalizacja super.

  3. marcela morończyk ★☆☆☆☆

    spotkała mnie ta sama, nieprzyjemna sytuacja. przy wjeździe na parking, widać znak bez informacji, że płatny, więc człowiek zostawił samochód i poszedł cieszyć się urokami Wisły, a po powrocie mandat 100 zł i widzę po komentarzach, że nie ma się co odwoływać. gdyby miejsce było lepiej oznaczone, oczywiście że byśmy zapłacili...

  1. Maciej Puchalski ★☆☆☆☆

    Uwaga!!! Parking przerobiono na płatny! Wjechaliśmy jak zawsze i zostawiliśmy samochód. Po powrocie okazało się, że dostaliśmy mandat za brak opłaty parkingowej. Więc wygląda to tak, że znaki nie informują o tym, że to teraz PŁATNY parking. A jedyną oznaką jest niewidoczny zza innych samochodów szary mały parkomat. Szkoda, już tam nie zaparkuje. I nie chodzi tu o te 2zł opłaty.

  2. j angielski ★★★★★

    Świetne miejsce parkingowe, do tego za darmo!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Parking?

Parking znajduje się przy 43-460 Wisła, Śląskie, Polska

Jak można dotrzeć do Parking?

Do Parking można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements