Opinie

  1. Sweety ★★★★☆

    W mojej dzielnicy pani listonosz dzwoni, doręcza. Wszystko jak należy. Sama placówka w porządku, tylko trochę utrudnienia z parkowaniem.

  2. P. O. ★☆☆☆☆

    Obsługa tej placówki Poczty Polskiej to absolutny skandal. Kurier POCZTEX w ogóle nie podjął próby doręczenia przesyłki, mimo że otrzymałem SMS z informacją o planowanej dostawie. Zamiast tego paczka została odłożona w placówce, do której mam prawie 15 km w jedną stronę. Żeby było jeszcze śmieszniej / tragiczniej – Poczta Główna w Orzeszu jest w sobotę zamknięta, co dodatkowo uniemożliwia szybki odbiór. Zamiast profesjonalnej usługi dostawy, klient zostaje obarczony dodatkowymi kosztami, stratą czasu i frustracją. Kompletny brak szacunku dla odbiorcy i niewywiązywanie się z podstawowej usługi doręczenia. Nie polecam nikomu.

  3. Lanu ★☆☆☆☆

    Niektórzy listonosze to żart. Dzwoni pod dobry numer, idzie do złych dzwi (mimo oznaczeń numerami) gdzie nikt nie mieszka i zostawia awizo w dobrej skrzynce. Śmiech na sali. Łatwiej zostawić awizo i mieć wszystko w d.

  1. Andrzej Biały ★☆☆☆☆

    To ze w Orzeszu jedyna główna poczta jest nieczynna to jest po prostu skandal! Brak miejsc do parkowania przed samym budynkiem, miejsca te są zajęte głównie przez pracowników poczty Co uniemożliwia parkowanie dla petentów. Tragedia

  2. Małgorzata Dłucik ★★★★★

    Serdecznie Pozdrawiam Panią Pana Dwa razy dostałam powiadomienie powtórne mimo że ja i dzwonek jesteśmy w domu Brak słów .Czy to pocztówka czy sądówka nie oszukujemy się oczekujący na tą wiadomość czeka

  3. Randia ★☆☆☆☆

    Dlaczego te dwie okropne i beznadziejne Panie nie wysłały mojej paczki chociaż miał być priorytet i jest ubezpieczona i bardzo zależało mi na szybkiej dostawie a obydwie Panie nie dość że nic nie potrafią to jeszcze każą kupować mnóstwo niepotrzebnych rzeczy ,a jak chciałam wysłać paczkę kazały mi sobie kupić taśmę u nich całą dużą żebym mogła skleić paczkę,bo Pani jak mi to wytłumaczyła ma prowizje i punkty z tego co sprzeda .Zrobiłam więc wszystko co dwie nieprzyjembe Panie mu kazały i wreszcie szczęśliwie wysłałam paczkę w czwartek koło 12 ale niestety paczki w firmie do której wysłałam so dzisiaj nie ma . Panie pewnie dalej sprzedają rzeczy zamiast świadczyc usługi pocztowe i zająć się np wysyłką listów czy też paczek bo z tego nie mają punktów i prowizji....co na to Urzad miasta Orzesze i jak funkcjonuje Wasza Poczta .Byłam przejazdem ale żałuję że tam weszłam. TRAGEDIA ORZESZE I WSTYD . I co dalej z moja priorytetową paczką jestem taka wściekła na te pseudo Panie z poczty.

  1. Adaśkoo 94 ★☆☆☆☆

    Porażka.. 4 osoby w domu, ale szanownej pani listonosz nie chce się dostarczyć listu poleconego. Nawet nie chce się zadzwonić na dzwonek.. bo po co? Lepiej wypisać awizo w samochodzie, przelecieć szybko po ulicy i powrzucać je do skrzynek. No i super! Po robocie. A Ty człowieku teraz jedź na tą pocztę i stój tam jak kołek ponad godzinę żeby sobie tą pocztę odebrać. Przecież to jest chore!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Poczta Polska?

Poczta Polska znajduje się przy Rybnicka 23, 43-180 Orzesze, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Poczta Polska?

Można skontaktować się z Poczta Polska pod numerem +48 322 215 301

Jak można dotrzeć do Poczta Polska?

Do Poczta Polska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements