Dramat ta poczta awizo w skrzynce gdzie byłem w domu ok rozumiem ale jest winda nie trzeba po schodach chodzić to pikuś poszłem odebrać list z awiza to po pani w okienku powiedziała że nie wyda bo ma awarie i awaria dwa tygodnie ale innym ludzią wydaje pisma porażka i co wezwanie do sądu w sądzie chryja że nie odebrałem wezwania bo jej się wydać nie chciało i wogole ta kobietka jest nie miła wredna i siedzi tam chyba za karę
Opinie
-
Krzysiek Trzeciak ★☆☆☆☆
-
Mi Ba ★☆☆☆☆
Dnia 6 sierpnia 2025 całuję klamkę, bo poczta jest otwarta do 15:00 tego dnia, gdy na Google widnieją godziny otwarcia do 16:30.
-
Sofia ★☆☆☆☆
Jedna wielka porazka. W domu bylismy cala rodzina, a pani listonosz i tak zostawila awizo. Nie wiemy nawet kiedy była, czytając komentarze innych - chyba ma taką taktykę. Ktos powinien sie tym zająć
-
Dariusz Suder ★☆☆☆☆
Daje jedną gwiazdke bo mniej się nie da .Ta placówka pocztowa to jedna wielka porażka. Kurierka któryś raz z kolei zostawia awizo mimo że jestem w domu ( można odebrać osobiście cóż z tego że poczta czynna do 15) Myślałem że już nic więcej złego nie da się napisać o tej placówce ,ale dziś mnie rozłożyli na łopatki . Kilka dni po tym jak odebrałem paczkę przychodzi do mnie cytuje, ZAWIADOMIENIE POWTÓRNE : z dzisiejszą datą że mam odebrać paczkę którą odebrałem w tamtym tygodniu. Ludzie mijacie tą pocztę szerokim łukiem zamawiajcie do paczkomatu. Niech w końcu zamkną i zlikwidują Pocztę Polską
-
K_A ★☆☆☆☆
Drastyczna zmiana godzin otwarcia placówki Od poniedziałku do czwartku tylko od 9 do 15. W sam raz dla pracujących! Takie godziny to były w PRL-u. Poczta Polska idzie w złym kierunku. Okrojona kadra, znudzona i niesympatyczna obsługa, ewidentnie wypalona zawodowo pani, którą pamiętam sprzed 30 lat jak jeszcze jej się chciało. O wszystko trzeba pytać, tak jakby nie można w punktach wywiesić tablic jakie druki do czego. Góra zamiast sobie uciąć etaty i pensyje, leci po bandzie i szuka oszczędności tam gdzie nie trzeba. Z taką polityką zarządzania, to niedługo będziecie musieli zlikwidować PP. Konkurencja was wykosi.
-
Patrycja Cichoń ★☆☆☆☆
Godziny na Internecie nijak maja sie do godzin pracy poczty, godziny funkcjonowania takie, że przeciętny Kowalski musi brać urlop, żeby cokolwiek odebrać.
-
Aleksandra Jarczok ★☆☆☆☆
Pani Listonoszka wrzuciła awizo nawet nie dzwoniąc na domofon czy do drzwi. Po za tym na pieczęci jest wpis do 16:30 oraz na Google. Jak widać na drzwiach godziny zostały zmienione. Serio? Zakupić nową naklejkę ale poświecić 3 min na zmianę w Google, a no tak to nie wchodzi w rozliczenie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Poczta Polska?
Poczta Polska znajduje się przy Osińska 15, 44-240 Żory, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Poczta Polska?
Można skontaktować się z Poczta Polska pod numerem +48 324 752 740
Jak można dotrzeć do Poczta Polska?
Do Poczta Polska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku