Opinie

  1. Ania Tit ★★★★☆

    Mile miejsce na wypicie szybkiej kawy/ herbaty. Herbata rozgrzewajaca gustownie przystrojona i smaczna. Desery dosc drogie w stosunku do wielkości. Niezbyt dobre rozwiązanie, że wychodząc z ubikacji wchodzi się praktycznie na stolik naprzeciwko. Bliskość sąsiadujących stolików obdziera z prywatnosci rozmów. Siedzisko pod oknem jest wąskie i niewygodne. Fotele za to tak.

  2. Mati Mati ★☆☆☆☆

    Tort szefa sztuczny w smaku mdły ulepek , koszmarne , sztuczne kremy , ktoś nie ma pojęcia jak robi się torty . Obsluga ok ale tak powolna że ręce opadają . Czytam waszą odpowiedz i śmiech na sali , kilku osobom ten tort nie smakował , był w sztuczny w smaku , mega przesłodzony i po prostu niedobry , jeśli wg was to najlepszy wasz tort to gratuluję smaku i poczucia humoru

  3. Ronald Bijok ★★★★☆

    Miła obsługa, świetne espresso doppio za rozsądne pieniądze = 10 zł. Tarta z borówkami - bogata w borówki i bardzo smaczna. Polecam

  1. DolloreS ★★☆☆☆

    Sernik mango smakuje jak sernik na zimno, czekolada na gorąco zbyt słodka. Sernik mnie rozczarował,czekolada na gorąco też, do tego rurka która się na końcu tak rozpuściła bo papierowa, że nie dało rady pic z rurki. Powinni dawać dwie rurki. Do kawy i czekolady nie dawali wody do przepicia ani serwetek. Bułki wyglądały na smaczne. Mogliby dopracować wszystko i byłoby lepiej.

  2. CoCoLiNo ★★★☆☆

    Duży wybór ciast i ciasteczek ceny przystępne ale niestety kremówki które zamówiliśmy były stare ciasto wyschnięte nie dało rady jeść widelcem. Na zewnątrz do dyspozycji gości ogródek w środku lokalu toaleta.

  3. Julia Żaczek ★★★★★

    Piekarnia stale jest przez nas odwiedzana i jak najbardziej jest godna polecenia każdemu turyście jak i mieszkańcom Cieszyna. Jedzenie zawsze świeże, pyszne w smaku zaczynając od słodkości dostępnych w lokalu jako idealny dodatek do ciepłej kawy, bądź herbaty. Duży wybór świeżego pieczywa, gotowe bułki, które świetnie nadają się na poranne wartościowe śniadanie. Miejsce bardzo przytulne dla oka. Obsługa zawsze miła wraz z poczuciem humoru. Serdecznie polecamy :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Piekarnia, Cukiernia - Bronowscy?

Piekarnia, Cukiernia - Bronowscy znajduje się przy Głęboka 7, 43-400 Cieszyn, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Piekarnia, Cukiernia - Bronowscy?

Można skontaktować się z Piekarnia, Cukiernia - Bronowscy pod numerem +48 338 535 060

Jak można dotrzeć do Piekarnia, Cukiernia - Bronowscy?

Do Piekarnia, Cukiernia - Bronowscy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements