Opinie

  1. Piotr Kruczalak ★★★★★

    W weekend bezpłatnie.

  2. Eumox Saraton ★★★☆☆

    Parking blisko centrum. Jedyny minus to stan nawierzchni. Nie polecam właścicielom aut z małym prześwitem.

  3. Andrzej “Alexx” K-ski ★★★☆☆

    Czułem sie jak w Niemczech same niemieckie auta :)

  1. Przemysław Pilch ★★★☆☆

    Jeśli chodzi o miejsca do parkowania to jest go tam dużo w dni powszednie, niedziele i Święta. Jeśli jest impreza w Cieszynie, typu koncert lub Święto Trzech Braci - nie ma szans (czytaj: brak miejsc). Parking płatny od Pn-Pt od 8-16 w automacie. Parking jest niestrzeżony! Wjazd od ul. Michejdy.

  2. Artur ★★★☆☆

    Parking utwardony, niestety są dziury, podczas deszczu zabłocony. Brak wyznaczonych miejsc parkingowych. W tygodniu płatny w parkometrze do 17. W weekend bezpłatny.

  3. Marta Sulej ★☆☆☆☆

    Plus-blisko do rynku.Minusy:dziurawy,zabłocony,zaśnieżony lub zakurzony(zależnie od pory roku).Brak oznaczonych miejsc do parkowania.Trudny wyjazd-niewiele widać .Największy minus-dziurawy ,można uszkodzić podwozie;opłata jak za normalny parking( w parkomacie).

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Parking?

Parking znajduje się przy Bóżnicza 7, 43-400 Cieszyn, Śląskie, Polska

Jak można dotrzeć do Parking?

Do Parking można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements