W weekend bezpłatnie.
Opinie
-
Piotr Kruczalak ★★★★★
-
Eumox Saraton ★★★☆☆
Parking blisko centrum. Jedyny minus to stan nawierzchni. Nie polecam właścicielom aut z małym prześwitem.
-
Andrzej “Alexx” K-ski ★★★☆☆
Czułem sie jak w Niemczech same niemieckie auta :)
-
Przemysław Pilch ★★★☆☆
Jeśli chodzi o miejsca do parkowania to jest go tam dużo w dni powszednie, niedziele i Święta. Jeśli jest impreza w Cieszynie, typu koncert lub Święto Trzech Braci - nie ma szans (czytaj: brak miejsc). Parking płatny od Pn-Pt od 8-16 w automacie. Parking jest niestrzeżony! Wjazd od ul. Michejdy.
-
Artur ★★★☆☆
Parking utwardony, niestety są dziury, podczas deszczu zabłocony. Brak wyznaczonych miejsc parkingowych. W tygodniu płatny w parkometrze do 17. W weekend bezpłatny.
-
Marta Sulej ★☆☆☆☆
Plus-blisko do rynku.Minusy:dziurawy,zabłocony,zaśnieżony lub zakurzony(zależnie od pory roku).Brak oznaczonych miejsc do parkowania.Trudny wyjazd-niewiele widać .Największy minus-dziurawy ,można uszkodzić podwozie;opłata jak za normalny parking( w parkomacie).
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Parking?
Parking znajduje się przy Bóżnicza 7, 43-400 Cieszyn, Śląskie, Polska
Jak można dotrzeć do Parking?
Do Parking można dotrzeć, korzystając z poniższego linku