Opinie

  1. Andrzej Kłosowski ★☆☆☆☆

    Pan z obsługi myjni tonem wojskowej komendy groził mi wyłączeniem usługi mycia na stanowisku, z powodu używania szczotki po dezaktywacji programu ,,mycie szczotką „ bredząc coś o zatykaniu dysz. Czynność ta trwała może minutę. Korzystałem z tego programu ale pozostało jeszcze na karoserii sporo piany. Nie polecam.

  2. Wiktor Sumiński ★★☆☆☆

    Myjnia zachęciła mnie szyldem EuroEkol - w swoim mieście uważam, że mają najlepsze myjnie oferujące dobre ciśnienie i świetny stosunek czasu do ceny Tutaj musiałem zostawić 3x więcej pieniędzy na umycie w ten sam sposób tego samego auta Dodatkowo na każdej myjni na której byłem w różnych miejscach w kraju ostatni program to woda zdeminarlizowana (program nazywa się różnie) z dokładnie takim samym ciśnieniem jak na innych programach, dzięki czemu można do szybkiego umycia użyć aktywnej piany i spłukać wodą zdemineralizowaną ze sporym ciśnieniem - większość codziennych zabrudzeń schodzi bez problemu. Tutaj ostatni program ma ciśnienie mniejsze niż wąż ogrodowy, nie pozwalający na zmycie czegokolwiek z auta, tu spłukiwanie jest tym programem którego szukałem (nauczka na przyszłość dla mnie by na każdej nowej myjni czytać opis programów, bo być może uniknąłbym tej sytuacji) A no i widziałem, że właściciele w opiniach chwalą się gorącą wodą, użyłem 4 programów (aktywna piana, mycie zasadnicze, spłukiwanie, nabłyszczanie) i żaden z nich nie miał nawet ciepłej wody. Po za tym nie wiem czym się tu chwalić bo myślałem do tej pory, że to jest standard na każdej myjni Ogólnie myjnia droga, ale auto ostatecznie wyjechało czyste

  3. Konstanstyno ★☆☆☆☆

    Takiej myjni to jeszcze nie spotkałem. Tu chyba trzeba sakiewke pieniędzy ze sobą. 6zl na samo spłukiwanie i tak zabrakło czasu. Śmieszny żart, pierwszy raz byłem, ale to co oferują to jakaś kpina

  1. Szymon K ★★★☆☆

    Ciśnienie okey, jakość chemii okey, tylko trzeba wydać tutaj fortunę by umyć dobrze samochód.Podczas mycia zabrakło czasu na spłukiwanie. Dodatkowy czas wykupiony za 2 zł to ok 34 sekund spłukiwania wodą. Niestety tutaj by umyć samochód trzeba wydać ok 50 proc więcej pieniążków. Co do jakości chemii czy ciśnienia nie mam zastrzeżeń. Po prostu moim zdaniem jest za drogo, bo taki sam efekt osiągniecie na innych myjniach płacąc za to mniej :)

  2. Patryk Zarychta ★★★★★

    Czy jest drogo ? Być może. Czy jest dobrze ? Zdecydowanie tak. Po autostradowej trasie przód auta wygadał strasznie, rozbite robactwo na zderzaku i szybie. Wiadomo jak jest. Oprysk owadów, aktywna piana, mycie zasadnicze i spłukiwanie. To programy których użyłem. Zapłaciłem 32zł. Efekt poniżej.

  3. David Cienciala ★★★★★

    Najlepsza myjnia szeroko daleko. Mam zaraz za granicą i jeżdze prawidłowo już pare lat.Żeby dobrze umyć samochód nawet nie potrzebna mi szczotka. Spokojnie wystarczy aktywna piana, mycie zasadnicze i spłukiwanie. Ale trzeba jeżdzić prawidłowo.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Myjnia bezdotykowa BeClean 24h?

Myjnia bezdotykowa BeClean 24h znajduje się przy Liburnia, 43-400 Cieszyn, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Myjnia bezdotykowa BeClean 24h?

Można skontaktować się z Myjnia bezdotykowa BeClean 24h pod numerem +48 798 040 098

Jak można dotrzeć do Myjnia bezdotykowa BeClean 24h?

Do Myjnia bezdotykowa BeClean 24h można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements