Opinie

  1. Damian Cienkus ★★★★★

    Profesjonalne podejście do tematu, konkretne rozmowy, szybkie odpowiedzi na maile. Polecam i pozdrawiam serdecznie

  2. Tomasz Brzoza ★☆☆☆☆

    „Dziękuję” „spółce” za podniesienie abonamentu parkingowego z 70 na 100 zł, rozumiem że jakość ich usług się podniesie, a nie, że jak zawsze jakoś to będzie. Może nie napada śniegu, może wiatr sam wymiecie liście z parkingu, może dziury same się załatają w asfalcie. Ciekawe jak ceny w większych miastach?!

  3. Renata T ★☆☆☆☆

    Parking dla mieszkańców centrum droższy niż w centrum Katowic. Oczywiście dziurawy jak ser szwajcarski, nieodśnieżony zimą, bez gwarancji miejsca a w czasie "ważnych" spotkań wodzisławskiego szczytu zastawiony barierkami i pilnowany przez straż miejską. Wstyd!

  1. Julia Go (Mieszkanka) ★☆☆☆☆

    Szkoda, że nie mam zdjęć z całego roku i dokumentacji jak fantastycznie utrzymywane są parkingi w centrum miasta. Dziurawe z wielokrotnymi prośbami o naprawe. Nieodśnieżone - bo przecież stały samochody, a na łukach nic tylko wpaść w poślizg i staranować auta. Nie zbierane liście, a jak już zebrane to worki stoją kilka miesięcy. Płatny abonament? Podwyżmy! Dajmy na 30 dni mieszkancom, gdzie przez 8 dni mogą sobie stać wszyscy. 22/23 dni parkowania za 100 zł wychodzi drożej niż abonamenty w Katowicach. Metropolia. Czekam na kolejną impreze w mieście gdzie nie będę miała nawet gdzie stanąć.

  2. Mat Maniek ★☆☆☆☆

    Proszę bardzo widać na zdjęciu jak wyglądają "odśnieżone chodniki i wyjścia z klatek" przy Piastowskiej bloków podlegających tej spółdzielni. Przy większości bloków należących do innych spółdzielni nie jest super ale jednak o niebo lepiej! Ludzie płacą tylko na wypłaty tych niekompetentnych pracowników którzy nawet nie znają terminów remontów klatek obiecywanych od lat!

  3. Julia Pełeszuk ★☆☆☆☆

    Firma obsługuje przestarzałe parkomaty. W dobie pandemii, kiedy płatności są nadal bezgotówkowe, parkomaty nie przyjmują zapłaty kartą. Jest aplikacja do zapłaty, która także jest stara i wymaga podania wszystkich danych z karty, co jest bardzo niebezpieczne. Aplikacja ma 2.6 oceny. Po próbie dodania karty, wyskoczył błąd. Odwołałam się od wezwania do zapłaty. Otrzymałam numer telefonu do zgłoszenia problemu z aplikacją i tam powiedzieli mi że nie wiedzą dlaczego karty nie mogę dostać. Moje odwołanie od zapłaty odrzucono gdyż ,,nie odnotowano problemu z aplikacją w tym dniu". Dramat. Mimo dobrych chętnych jestem zmuszona płacić 30zł za każdym razem kiedy muszę zaparkować w Wodzisławiu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres ...DOMARO Spółka z o. o.?

...DOMARO Spółka z o. o. znajduje się przy doktora Lucjana Mendego 2, 44-300 Wodzisław Śląski, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do ...DOMARO Spółka z o. o.?

Można skontaktować się z ...DOMARO Spółka z o. o. pod numerem +48 324 553 037

Jak można dotrzeć do ...DOMARO Spółka z o. o.?

Do ...DOMARO Spółka z o. o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements