Najlepsze lody jakie jadłam!!! Konkretna porcja, świetna jakość, oryginalny smak. Przemiła obsługa ;)
Opinie
-
Karola Rihed ★★★★★
-
Krzysztof Jasiński ★★★★★
Dobre tradycyjne lody i wyroby cukiernicze. Polecam
-
Michał D. ★★★★★
Pyszne lody. Cena za 55-cio gramową gałkę może trochę budzić zdziwienie, ale na pewno warto, bo smak mocno oryginalny i wyjątkowy.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Cukiernia Orliccy?
Cukiernia Orliccy znajduje się przy Tadeusza Kościuszki 6, 32-650 Kęty, Małopolskie, Polska
Jak można dotrzeć do Cukiernia Orliccy?
Do Cukiernia Orliccy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku