Opinie

  1. Karola Rihed ★★★★★

    Najlepsze lody jakie jadłam!!! Konkretna porcja, świetna jakość, oryginalny smak. Przemiła obsługa ;)

  2. Krzysztof Jasiński ★★★★★

    Dobre tradycyjne lody i wyroby cukiernicze. Polecam

  3. Michał D. ★★★★★

    Pyszne lody. Cena za 55-cio gramową gałkę może trochę budzić zdziwienie, ale na pewno warto, bo smak mocno oryginalny i wyjątkowy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Cukiernia Orliccy?

Cukiernia Orliccy znajduje się przy Tadeusza Kościuszki 6, 32-650 Kęty, Małopolskie, Polska

Jak można dotrzeć do Cukiernia Orliccy?

Do Cukiernia Orliccy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements