Opinie

  1. Dariusz M ★☆☆☆☆

    Nie polecam....samochód miał być od właściciela a okazało się że jest z komisu co ważniejsze ukryte wady typu wycięty katalizator uszkodzone podwozie (wady widoczne dopiero po wjechaniu na kanał) Samochód bardzo polecany "nie mamy co ukrywać nic tylko lać i jechać", po zatankowaniu (bo była rezerwa)"pewnego auta" i sprawdzeniu podwozia powrót do komisu i zwrot, dlatego 1 gwiazdka a nie -5 bo oddano pieniądze bez problemu z tym że zatankowane paliwo zostało w samochodzie i od 2 tygodni brak kontaktu :/

  2. El Sante ★☆☆☆☆

    Kupiłem tam kiedys auto, po roku użytkowania trafiło na złom. Mnóstwo wad, które ujawniły sie w pózniejszym okresie użytkowania. Własciciel zapewniał ze jest w bardzo dobrym stanie. Dramat

  3. Daro ★☆☆☆☆

    OSZUST I KRĘTACZ!!!Kupiłem auto w tym komisie i byłem przed zakupem w stacji diagnostycznej którą jest obok i jedyną w okolicy i diagnosta zataił wady auta twierdząc że z autem jest 100% wszystko ok..jednak w uczciwej stacji diagnostycznej okazało się że jest wyciety katalizator..gość z komisu się nie poczuwa do oszustwa i odpowiedzialności zasłaniając się zrzeczeniem odpowiedzialności za wady ukryte..sprawa trafiła na policję i do sądu..stanowczo odradzam zakup czegokolwiek u tego oszusta

  1. Adam Jachymek ★☆☆☆☆

    Ogłaszany samochód jako sprawy, przez telefon zapewniane, że wszystko w porządku, po przyjedzie około 100km na miejsce, totalna olewka klienta i samochód okazał się porysowany z uszkodzonym silnikiem. Nie polecam, komis oszukuje klientów.

  2. Anna Sawicka ★★★★★

    Kupiłam tam może i nie nowy samochód, ale sprawny i w przystępnej cenie. Właściciel komisu sam polecił mi wizytę na stacji diagnostycznej twierdząc, że przecież sam nie zna dobrze każdego samochodu i słusznie, a dodatkowo wie, że jako kupującemu przyda mi się bezstronna opinia fachowca. Dodatkowo moje drobne obawy co do ewentualnego stanu mogłam rozwiać po przyjeździe z własnym mechanikiem. Miła obsługa na miejscu. Nie często kupuje się samochody, więc taka bezstresowa ale konkretna atmosfera bardzo sprzyja komfortowi nabywcy :) Osobiście polecam i dziękuję. Ania.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Auto Komis TURBO?

Auto Komis TURBO znajduje się przy Katowicka 51, Czułów, 43-100 Tychy, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Auto Komis TURBO?

Można skontaktować się z Auto Komis TURBO pod numerem +48 609 610 373

Jak można dotrzeć do Auto Komis TURBO?

Do Auto Komis TURBO można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements