Opinie

  1. Adrian Szcześniak ★★★★★

    Szybko i profesjonalnie, fajny kontakt, Polecam :) pozdrowienia dla dr Józefa Mazura

  2. Natka ★☆☆☆☆

    Polecam ale omijać szerokim łukiem. Przychodnia to tragedia, trzeba się prosić o skierowanie na zwykle badanie krwi po czym źle się czując i mając złe wyniki , Pani Doktor mówi że taka moja uroda i po co ona mi je w ogóle zlecała. Wizyta trwała około 4 min. Kiedy poprosiłam o jakieś inne badania kazała mi iść sobie zapłacić bo ona nie musi w ogóle wystawiać skierowań. Fakt że w gabinecie bardzo śmierdzi papierosami już pomijam.

  3. Klaudia ★☆☆☆☆

    - notoryczny Brak pediatry - w gabinecie śmierdzi papierosami, lekarz bez badan, wymazu, czy zajrzenia w gardło przepisuje antybiotyk. Wizyta średnio trwa 4 Minuty. Brak jakiegokolwiek zaangażowania, zainteresowania pacjentem. Dodatkowo wspomnę, że z reguły jest jeden lekarz rodzinny i w Przychodni jest ok 3 godziny. Niby nie trzeba się umawiać, ale spotkałam się z tym, że przyjechałam po 12 i nie było żadnego lekarza.

  1. Daria XD ★☆☆☆☆

    To jest śmiech na sali żeby nie było pediatry w przychodni każdy dzień w tygodniu!!! Szanowna Pani z recepcji powiedziała że mam iść z chorym dzieckiem prywatnie gdzie muszę zapłacić za wizytę albo czekać aż będzie pediatra!! Gdzie dziecko ma ponad 40° goraczki!!! Najgorsze z możliwych miejsc do leczenia!! Nie patrzą na dobro dziecka!!

  2. Janusz Podżorny ★★★★★

    Chciałabym wyrazić serdeczne podziękowania Panu dr Januszowi Przeczkowi . Bardzo dziękuję za Pana pracę, zaangażowanie,fachowość i zawsze 100% trafne diagnozy. Bez wahania i z pełną odpowiedzialnością polecam Doktora innym potrzebującym pacjentom. Doceniam troskę, profesjonalizm oraz duże doświadczenie w niełatwych, wydawałoby się czasem niemożliwych sprawach. Pan Doktor niemożliwe przypadki rozwiązuje od ręki, a na cuda trzeba krótko,ale cierpliwie poczekać. Korzystając z okazji dziękuję również całemu zespołowi pielęgniarek oraz pracownikom recepcji za życzliwość, pomoc i uśmiech. Życzę wielu sukcesów w Państwa codziennej trudnej i odpowiedzialnej pracy oraz dalszego rozwoju placówki. Z poważaniem zdrowy jak ryba,aktywny fizycznie,pełen pogody ducha wieloletni pacjent 60+

  3. Ilona Kohut-Heller ★★★★★

    "Przerabiałam" już kilka ośrodków. Większość lekarzy bardzo mało czasu poświęca pacjentowi, a tu NARESZCIE PORZĄDNY WYWIAD, bez pośpiechu i właściwa diagnoza, spokojnie, bez nerwów... Wyszłam z gabinetu zadowolona. Oprócz zbadania, zapisu leków wreszcie ktoś też mnie WYSŁUCHAŁ! Na miejscu pobranie krwi i tego samego dnia wyniki... Bardzo dobry lekarz, doświadczony, kulturalny! Nie przerywał, nie pospieszał, wysłuchał i postawił dobrą diagnozę. Również Pani przy pobieraniu krwi była bardzo miła! Panie na recepcji też życzliwe, czego nie mogę powiedzieć o innych ośrodkach! A parking, cóż różnie bywa! Zależy jaka pora, jak wszędzie... Osobiście polecam DOKTORA PRZECZKA!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Salus. NZOZ?

Salus. NZOZ znajduje się przy 1 Maja 42, 43-460 Wisła, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Salus. NZOZ?

Można skontaktować się z Salus. NZOZ pod numerem +48 338 552 865

Jak można dotrzeć do Salus. NZOZ?

Do Salus. NZOZ można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements