Opinie

  1. Kamila Kwiatkowska ★★★★★

    6 lat temu kupiłam tutaj Fiata 500 i była to świetna decyzja. Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani Sylwii, która mimo upływu lat wciąż mnie pamięta - to podejście do klienta zasługuje na najwyższą pochwałę! Serwis również działa bez zarzutu, diagnozy są zawsze trafne i fachowe. Z całego serca polecam to miejsce, pracują tu super ludzie! :)

  2. Krystian ★★★★★

    Fachowa i szybka obsługa. Serwis na najwyższym poziomie. Świetni ludzie i atmosfera. Była to moja pierwsza wizyta w tym serwisie i na pewno nie ostatnia.

  3. Daniel Pogorzelczyk ★★★★★

    Z czystym sumieniem moge przylaczyc sie do wszystkich pozytywnych recenzji. Swietny, pod kazdym wzgledem, kontakt z Panem Grzegorzem, jego fachowosc i ujmujacy sposob podejscia do klienta zasluguja na osobna pochwale. Usluga wykonana na piatke z plusem. Jestem b. zadowolony. Z powazaniem, Daniel Pogorzelczyk.

  1. Piotr Kuś ★★★★★

    Świetny serwis Fiata, z kompetentnymi mechanikami i oczywiście bardzo miłą obsługą klienta.

  2. Kamil Zieba ★★★★★

    Bardzo polecam zakup nowego samochodu w tym salonie gdzie konkurencja nie potrafiła stanąć na wysokości zadania. Zakup auta na telefon, świetny kontakt z panią Sylwią która w 1.5 dnia ogarnęła cała sprzedaż. Polecam!

  3. Pablito PL (IT) ★☆☆☆☆

    Obsługa jak z czasów komuny. Zgłosiłem usterkę, umówiłem się na serwis Pan obsługujący zlecił diagnozę z czego wyszła wymiana elementu zawieszenia , powiedział, że ściągną części i zadzwoni... minął miesiąc nie zadzwonił. Jak się skontaktowałem ten sam Pan nic nie wiedział a ponieważ miałem problem ze skrzynią automatyczną przyjechałem na diagnozę jeszcze raz . Poinformowałem o tym, że byłem już na serwisie w trasie za granicą i że stwierdzili konieczność wymiany elementów skrzyni a błędy są w komputerze i mam dodatkowo od nich wydruk usterki oraz tego co należy wymienić. Pan serwisant nie był tym zainteresowany. Samochód zamiast 1 dzień był 3 dni w serwisie po czym otrzymałem informacje , że zmienili oprogramowanie skrzyni i wszystko gra. Właśnie jestem tydzień za granicą od połowy trasy sypały się błędy jak poprzednio a dziś auto już nie jeździ .. a w zasadzie po 24h męczarni w trasie pojechało..... z tym, że na lawecie i nie wiadomo co dalej. Zamiast cieszyć się urlopem i podróżować to będziemy się użerać . Dziękuję serwisowi Ganinex za zafundowaną atrakcje dla naszej rodziny. Wnioski na przyszłość: nic co ma związek z Fiatem ani z firmą Ganinex.

  1. Dorota Dz ★★★★★

    Bardzo miła obsługa na kolejnym przeglądzie gwarancyjnym . Polecam! Tanio. Dobra kawa i ciasteczko.

  2. Andrzej Reguła ★★★★★

    Witam. Wymiana rozrządu w nowo zakupionym używanym od 10-lat samochodzie. Ponieważ samochód był wcześniej serwisowany w ASO Fiata, szukałem informacji, co w samochodzie było robione? Szczególnie czy był wymieniany rozrząd. Dodzwoniłem się do serwisu w Pszczynie i Pana Grzegorza. Bez problemu udzielił mi informacji o przeszłości serwisowej samochodu i zaproponował wymianę na oryginalnych częściach! Po tygodniu ( sezon urlopowy ) rano trafiłem na umówioną wizytę. Na miejscu samochód został szybko przyjęty i otrzymałem samochód zastępczy. Tego samego dnia po godz. 15:00 odebrałem swój samochód. Pan Grzegorz pokazał wymienione części. Usługa wykonana szybko i sprawnie i mam spokój na 120 tyś km lub 6 lat! Porównywałem cenę za usługę w innym, popularnym nie autoryzowanym warsztacie i była podobna. Czas oczekiwania na przyjęcie określono jednak na początek września! Polecam kontakt z Panem Grzegorzem na pewno nie będziecie zawiedzeni! Pozdrawiam! Witam ponownie. Kolejna wizyta związana z serwisem filtrowo-olejowym w moim samochodzie. I tym razem telefonicznie i bez problemu z Panem Grzegorzem ustaliłem termin a także zostałem poinformowany o przewidywanym kosztorysie. Po przyjeździe wskazałem zauważony brak jednej ze śrub mocujących pokrywę obudowy filtra powietrza i poprosiłem o wymianę wygłuszenia pokrywy silnika, który to element miałem ze sobą. Nie było żadnego problemu z wymianą wygłuszenia. Ponadto okazało się, że w ASO Fiata w Krakowie gdzie samochód był w 2022 roku serwisowany, wkład filtra powietrza był źle założony! Otrzymałem także rabat, który zrekompensował koszty dojazdu i powrotu a także nowe ramki na tablice! Porównałem koszty serwisu w Pszczynie z kosztami z ASO w Krakowie z 2022 roku. Ceny filtrów były od 50 do 100 zł mniejsze. To samo robocizna więc po porównaniu wyszło, że zapłaciłem ok. 300 zł mniej. Pozdrawiam i do zobaczenia!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Fiat Ganinex Adam Gazda?

Fiat Ganinex Adam Gazda znajduje się przy Bielska 31c, 43-200 Pszczyna, Śląskie, Polska

Jak można dotrzeć do Fiat Ganinex Adam Gazda?

Do Fiat Ganinex Adam Gazda można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements