Nie zgodzę się z poniższą opinią, po pierwsze do piekarni przychodzi się na zakupy a nie podsłuchiwać i wysuwać pochopne pomówienia tym bardziej jeżeli jak jest podkreślone, jest się w piekarni po raz pierwszy. Od bardzo dawna jestem klientką sklepu i Panie są zawsze bardzo uśmiechnięte i cierpliwe z niezdecydowaniem co do wyboru produktów przez klienta i chętnie doradzają. Ciasta jak i pieczywo zawsze bez zarzutu a obsługa na najwyższym poziomie.
Opinie
-
Iga Noras ★★★★★
-
Oliwia Spodzieja ★★☆☆☆
Byłam w tej piekarni pierwszy raz i niestety ostatni. Od wejścia trzy ekspedientki obgadywały najprawdopodobniej swoją współpracownicę, narzekały, że znowu zamówiła za dużo chyba ciastek półfrancuskich. Tak jak wcześniej już napisałam byłam u Państwa pierwszy raz, więc nie znałam asortymentu i chciałam sobie na spokojnie przeczytać jakie chleby są, ale nie mogłam, ponieważ jedna z Pań jak tylko weszłam zapytała się co dla mnie będzie, na co odpowiedziałam, że potrzebuję jeszcze chwilki, lecz Pani była zajęta obrażaniem innej pracownicy i chyba nie dotarła do niej moja odpowiedź. Nie minęła minuta, a pytanie „Co dla mnie będzie” usłyszałam ponownie dwa razy, aż bez namysłu poprosiłam o chleb, który akurat wpadł mi w oczy, czyli chleb na maślance. Przyszłam do Państwa z zamiarem kupienia nie tylko pieczywa, ale też czegoś słodkiego, lecz atmosfera jaka w tym miejscu panowała skutecznie zniechęciła mnie do dalszego rozglądania się. Odniosłam wrażenie jakbym swoim wejściem przeszkodziła Paniom. Rozumiem, że był to bardzo ważny temat dla Pań, ale chyba wypadałoby mieć na tyle kultury, aby przy klientach jednak powstrzymać się od niemiłych komentarzy na temat koleżanki.
-
Mati Mateusz ★★★★★
Macie najlepsze drożdżówki z makiem, jestem u państwa co rano super napakowane , a ile przyjemności z jedzenenia mimo ze mam przewoźnika pod domem to tamte drożdżówki nie umywają się do waszych! Panie z rana zawsze uśmiechnięte normalnie rewelacja! Dziękuje ze jesteście !!!❤️
-
Sybilla Grudniok ★☆☆☆☆
Zgadzam się z jedną z Pań komentujących, że jedna z ekspedientek jest bardzo nie miała i jakby pracowała tam za karę. Mam porównanie z innymi Paniami, które pracują na 4 porach roku,czy na Halach targowych i jest zupełnie inaczej. Panie tam są zawsze uśmiechnięte, a na Borowej jest to rzadkością. Jedzenie na 5 obsługa na 2.
-
Radha Krsna ★★☆☆☆
To, co zostało zauważone przez jedną z komentujących pań, jest jak najbardziej zasadne i nie jest to żadna przesada, jak próbowała to umniejszyć inna, dość toksycznie komentująca osoba. Rzeczywiście, pani ekspedientka była opryskliwa i nieprzyjemna, robiąc problem z powodu sprzedaży chleba. Wystarczyłoby przecież uprzejmie poinformować, że chleb znajdzie się także dla klientki bez wcześniejszego zapisu, tym bardziej w okresie świątecznym. Klient powinien być traktowany z życzliwością i szacunkiem. Jeśli chodzi o mnie, również spotkałam się z niemiłym zachowaniem jednej z pań ekspedientek. Nie pozwolę jednak, by ktoś odnosił się do mnie z brakiem szacunku. Sama szanuję drugiego człowieka i tego samego oczekuję w zamian. Mam swoje sposoby, by rozładowywać napięcie w takich sytuacjach, ale warto pamiętać, że nikt nie pracuje za karę. Skoro otrzymuje się wynagrodzenie, należy wykonywać swoją pracę z kulturą i godnością, niezależnie od prywatnych nastrojów czy obaw. Życzliwość nic nie kosztuje, a potrafi naprawdę wiele zmienić. Co do wypieków,które kupowałam są dobre,drożdżówki smakują dobrze, ptysie też,sernik ,i inne ciasta, chleba nie jadam więc nie wiem. Mogli by piec więcej ptysi.
-
P L ★★★★★
Pani Ewo, czytając Pani dramatyczną relację, przez chwilę pomyślałem, że chodzi o scenę z filmu wojennego, a nie o piekarnię przy Borowej. Agresja w tonie głosu? Przewracanie oczami? Toż to zbrodnia przeciwko ludzkości! Może warto było zadzwonić po ONZ zamiast pisać recenzję? Jako stały klient tej piekarni, nigdy nie zauważyłem ani cienia tej "frustracji", o której Pani tak barwnie pisze. Może to nie panią obsługa traktuje z góry, tylko Pani patrzy na wszystkich z dołu swojego własnego ego? A jeśli naprawdę jedno spojrzenie ekspedientki jest w stanie "odstraszyć klientów", to gratuluję odporności psychicznej – piekarnia to chyba ostatnie miejsce, w którym powinna Pani robić zakupy. Proszę rozważyć zakupy online – mniej kontaktu z ludźmi, mniej okazji do „traumy”. Z ironicznym pozdrowieniem, Klient z poczuciem humoru i szacunkiem do ciężko pracujących ludzi w handlu.
-
Ewa J ★★☆☆☆
W piekarni przy ulicy Borowej jest dobre pieczywo, jestem klientką od wielu lat, ale jedna z pań obsługujących jest nieuprzejma i moim zdaniem nie powinna pracować z ludźmi, dopóki nie upora się z własną frustracją. Traktuje ludzi z góry, przewraca oczami, w jej tonie jest agresja. Pozostałe panie są miłe i zawsze frontem do klienta. Ta pani natomiast jest już znana na naszym osiedlu ze swoich niestosownych zachowań i odstrasza klientów. Nie będę u tej pani kupować lub całkiem zrezygnuje z tej piekarni niestety.
-
Marzena Haber ★★★☆☆
Kupuję pieczywo raz w tygodniu z tej piekarni jednakże w innym punkcie. Tym razem podjechałam na Borową i szczerze mówiąc raczej tam już nie zawitam ponownie. Powodem tego jest obsługa , a dokładnie jedna Pani blondynka która jest bardzo nieprzyjemna. Zbulwersowała się że przyszłam po pieczywo na które się wcześniej nie zapisałam (sobota wielkanocna), odpowiedziałam że nie wiedziałam iż trzeba było się zapisać. Pani widocznie nie mogła tego zrozumieć bo poprzewracała oczami i mimiką dała wyraz swojemu niezadowoleniu. Ostatecznie pieczywo mi sprzedała bo jak to stwierdziła "ma jeszcze kilka bochenków w zapasie"... Zrobiło mi się nieprzyjemnie z powodu takiego traktowania, bo nawet jeśli tak jest że pieczywo w tym dniu jest na zapisy to można to przekazać klientowi w przyjemniejszy sposób. Podziękowałam Pani , powiedziałam do widzenia i tak sobie na koniec pomyślałam bez złości, że to musi być bardzo nieszczęśliwy i sfrustrowany człowiek. Za jakość wyrobów 5 , za obsługę 1 dlatego dałam 3 gwiazdki. Wracam do poprzedniego punku (Hala Targowa) z przyjemnością.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Piekarnia Cukiernia Borowa?
Piekarnia Cukiernia Borowa znajduje się przy Borowa 79, 43-100 Tychy, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Piekarnia Cukiernia Borowa?
Można skontaktować się z Piekarnia Cukiernia Borowa pod numerem +48 327 251 240
Jak można dotrzeć do Piekarnia Cukiernia Borowa?
Do Piekarnia Cukiernia Borowa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku