Opinie

  1. Lukasz Kaczmarek ★★★★☆

    Bywam tam jedynie odwiedzając apteke, ale zawsze jest gdzie zaparkować. Odejmuje gwiazdkę za obowiązek pobrania biletu parkingowego. Jest on darmowy na 90 minut dla klientów i za to plus, jednakże irytującym rytuałem jest spacerowanie po parkingu w poszukiwaniu parkometru, tylko po to by zaraz wracać do auta i zostawić świstek za szybką, bo inaczej głośny pan parkingowy da wam popalić. Często taki spacer trwa dluzej niż zakupy w aptece, a przecież można tą kwestię rozwiązać w bardziej cywilizowany sposób. Aaa no i brak toalet w pobliżu.

  2. Maria Skrobol ★★★★★

    Reklamacja dotycząca nieuiszczenia opłaty za parkowanie pod sklepem Biedronka została rozpatrzona szybko i pozytywnie.Dziękuję

  3. wiola Urzoń (Wiola) ★☆☆☆☆

    Uwaga na ukrytych pewnie w krzakach osób które uwielbiają wystawiać mandaty za brak kwitka za parkowanie. Człowiek już nie może mieć własnych trosk, problemów nawet jeśli idzie do apteki, tłumaczenia nie pomagają a przecież nie samymi radościami żyjemy kwitek musi być...

  1. Mar Med ★★★★★

    Byłem przejazdem w Pszczynie i zatrzymałem się na małe zakupy w Biedronce. Nie zauważyłem, że trzeba pobrać bilet parkingowy. Pani, która wystawiła mi dodatkową opłatę wyjaśniła jak napisać reklamację. Do reklamacji dołączyłem zdjęcie paragonu i poprosiłem o analizę monitoringu. Reklamacja została rozpatrzona pozytywnie w przeciągu 3 dni. Standardy firmy IT Parking są godne do naśladowania przez inne firmy.

  2. FlyStream Youtube&TikTok ★☆☆☆☆

    Brak słów. Pasaż jest na zadupiu a bardzo pilnują parkingów i wlewają bardzo duże mandaty. Nie widzę podstaw aby tam był płatny parking

  3. Barbara Uszok ★★★★☆

    Jestem osobą, która dostosowuje się do wymaganych poleceń i nie dyskutuję czy to dobre czy nie, uważam, że jeśli są zalecenia to trzeba się do nich stosować. Zawiniłam, bo nie dopilnowałam, że bilet w czasie zamykania drzwi auta spadł. Spotkałam się z wyrozumiałością ze strony firmy parkingowej i dostałam szybką odpowiedź o anulowaniu mandatu.

  1. Aleksandra Drobik ★★★★★

    W ciągu 2 dni dostałam odpowiedź i anulowali mi moj "mandat" za nie pobranie biletu, mam naprawde słabą pamięć i wjeżdżając na parking powtarzalam sobie żeby zabrac ten bilet ale jak juz zaparkowałam poszlam od razu do sklepu. Zestresowalam sie troche karteczką za wycieraczką ale na szczeście sprawa szybko sis rozwiązała!

  2. Tomasz Gruca ★★★★★

    Miejsce z wartymi polecenia sklepami, firmami, szerokim asortymentem, dogodny dojazd, duży parking. Polecam! W temacie parkowania, przez nieuwagę i roztargnienie nie zauważyłem parkomatu, otrzymując od kontrolera "Dodatkową Opłatę Parkingową". Po wyjaśnieniu sytuacji i złożeniu reklamacji, następnego dnia moja prośba została pozytywnie rozpatrzona.

  3. Monika Sadowska-Ślązak ★★★★★

    Parkuję tu często. Ostatnio po raz pierwszy od kiedy trzeba pobierać bilet zdarzyło mi się zapomnieć biletu. Złożyłam reklamację w oparciu o paragon ze sklepu. Reklamacja została rozpatrzona pozytywnie w ciągu 24 godzin.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pasaż Książęcy?

Pasaż Książęcy znajduje się przy Szymanowskiego 23, 43-200 Pszczyna, Śląskie, Polska

Jak można dotrzeć do Pasaż Książęcy?

Do Pasaż Książęcy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements