Opinie

  1. Weronika Piotrowicz ★☆☆☆☆

    Absolutnie najgorsze doświadczenie zakupowe, jakie miałam. Telefon od początku był wadliwy – samoczynnie się wyłączał i nie działał GPS. Zgłosiłam reklamację już w ciągu tygodnia od zakupu. Urządzenie przebywało u nich dwa tygodnie na „weryfikacji”, a kontakt z firmą był tragiczny – brak konkretów, tylko powoływanie się na regulaminy, które nie miały nic wspólnego z rzeczywistością. Po dwóch tygodniach odesłali sprzęt z informacją, że „GPS nie działa przez wysokie budynki” i że telefon „działa prawidłowo”. Tymczasem wyłączył się dosłownie chwilę po wyjęciu z pudełka. Odesłałam telefon po raz drugi, a przez kolejne dni byłam zbywana przez niekompetentnych pracowników, którzy nie potrafili odpowiedzieć na żadne pytanie. Zaproponowałam wymianę urządzenia na nowy egzemplarz – usłyszałam, że „minęło zbyt dużo czasu od zakupu”, mimo że przez większość tego czasu telefon leżał w ich serwisie. Po pięciu dniach bez reakcji i dalszym przeciąganiu sprawy zrezygnowałam z urządzenia i zażądałam zwrotu pieniędzy. Nawet wtedy utrudniali kontakt i nie odpowiadali na wiadomości. Cała sytuacja trwała ponad dwa miesiące, zanim udało mi się całkowicie uwolnić od tej sprawy. Nigdy więcej kontaktu z tą firmą – brak kompetencji, brak odpowiedzialności, brak szacunku do klienta. ODRADZAM !!

  2. Paweł Uthke ★★★☆☆

    Edit 29/09: Na 3 gwiazdki, ponieważ dostrzegłem wypalony okrąg na środku ekranu wynikający prawdopodobnie z długiego przesyłania danych Smart Switch wykonywanego w przeszłości (ja skorzystałem do przesłania podstawowych danych w kilka minut). Mała rzecz, ale trudno "odzobaczyć". Kupiłem telefon 4 sierpnia 2025, 6 sierpnia został dostarczony. Diagnostyka ujawniła wadliwy górny mikrofon, co tego samego dnia zgłosiłem sprzedawcy - po konsultacji telefonicznej została ustalona zamiana urządzenia na nowe i przy okazji poinformowałem o niemożliwości kontaktu do 21 sierpnia. Zakup osobiście zwróciłem do siedziby firmy 7 sierpnia. 21 sierpnia napisałem wiadomość na Allegro i mailem z zapytaniem o etap zamiany urządzenia, 25 sierpnia napisałem upomnienie, ale nie dostawałem odpowiedzi. Edit: Po wystawieniu opinii, 27 sierpnia firma się ze mną skontaktowała, proces zamiany na nowy egzemplarz został kontynuowany w bardzo szybkim tempie, a otrzymany 29 sierpnia zamiennik ma prawidłowo funkcjonujący mikrofon i ponadto jest w lepszym stanie wizualnym od poprzednika. Minus jedna gwiazdka z powodu braku odzewu ze strony sprzedawcy po wykonaniu zwrotu.

  3. Monika Rutkowska ★★★★★

    Zdecydowanie polecam ten sklep z używanymi telefonami! Zakup przebiegł sprawnie i bezproblemowo – telefon dotarł szybko, w idealnym stanie, zgodnie z opisem. Urządzenie wygląda praktycznie jak nowe, a cena była bardzo atrakcyjna. Na szczególne wyróżnienie zasługuje obsługa klienta na infolinii – przemiła, kompetentna i naprawdę pomocna. Otrzymałem odpowiedzi na wszystkie pytania, doradzono mi najlepszy wybór i czułam, że rozmawiam z osobami, które znają się na rzeczy i którym zależy na kliencie. W dzisiejszych czasach taka jakość obsługi to rzadkość – pełen profesjonalizm i świetne podejście do klienta. Z pewnością wrócę po kolejny zakup i będę polecać znajomym!

  1. Sara ★☆☆☆☆

    Nie polecam tych oszustów. Zamiast oryginalnego Apple Watcha dotarł do nas produkt wyglądający na podróbkę. Sprzedawca zaprzecza, że wysłał ten produkt. Sprawa została zgłoszona na policję jako podejrzenie oszustwa internetowego.

  2. Michał Jaśnikowski ★★★★☆

    Plusy: doskonale zapakowany, ekran bez zastrzeżeń, bateria - zgodnie z ustaleniami - nowa. Minusy: wysyłka po tygodniu i trzech interwencjach telefonicznych (rozumiem, że należało wymienić baterię, ale to miało się stać w dwa dni), po dopłacie za „bardzo dobry” stan otrzymałem telefon porysowany z boku i tylu (rozumiem, że telefon jest używany, ale dopłaciłem do stanu, w nadziei, że będzie lepiej utrzymany). Za te minusy gwiazdka mniej, ale ogólnie jestem na tak. Pewnie w przyszłości zamówię kolejny. Pozdrawiam.

  3. Patrycja Bryła ★☆☆☆☆

    Po zakupie telefonu od razu zaczęły się problemy - trzeba było szesnaście razy odblokowywać ekran żeby dotyk wyświetlacza zaczął działać. Odradzam zakupy w tym sklepie, 3 telefony kupione i 3 duże problemy

  1. Anna Hebda ★★★★★

    Dziękujemy za profesjonalną obsługę Pana Dawida. Polecam współpracę z Panem Dawidem. Salon w Krakowie polecił mi kolega i nie zawiodłem się. Choć Iphone 13 w kolorze różowym (kolor ma znaczenie) nie był dostępny w salonie, to po dwóch dniach córka już mogła cieszyć się pięknym egzemplarzem. Dziękujemy za miłą atmosferę i profesjonalizm obsługi.

  2. Mikolaj Stefaniak ★☆☆☆☆

    Po nie całym roku użytkowania Apple Watch Ultra którego kupiłem w Pszczynie w luxtrade zapewniano mnie że zegarek jest nowy spotkała mnie bardzo nieprzyjemna sytuacja. Podczas krótkiego wypadu nad wodę – gdzie zegarek był używany zgodnie z jego deklarowaną odpornością – doszło do awarii. Zegarek miał aktywowany tryb wodny, zanurzyłem go pod wodą na około 5–10 sekund i granie przez chwilę w siatkówkę w wodzie. Po powrocie do domu zegarek całkowicie przestał reagować na dotyk. Nie było żadnych upadków, uderzeń, ani zanurzenia na dużej głębokości – wszystko odbywało się w płytkiej wodzie, zgodnie z przeznaczeniem urządzenia. Jak na sprzęt reklamowany jako Ultra, czyli przystosowany do sportów wodnych i ekstremalnych warunków, taka awaria jest bardzo rozczarowująca. Zegarek zawiódł w jednej z sytuacji, do których teoretycznie został stworzony. Obecnie ekran jest całkowicie martwy – brak jakiejkolwiek reakcji na dotyk, czy ładowanie tylko się grzeje podczas ładowania.

  3. Maksymilian Sznajder ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Kolejny telefon kolejny problem. Wcześniej udało się rozwiązać problem dość szybko. Akuratnie to dramat. Telefon zakupiony z nową baterią a przychodzi z używaną. Oddany do salonu na wymianę. Oczywiście nie może być to normalna wymiana tylko jako gwarancja. Serio mam czekać 2 tygodnie na telefon bo komuś nie chciało się sprawdzić przed wysyłką stanu baterii. Szczerze odradzam szkoda czasu i pieniędzy. Lepiej kupić gdzie indziej i zaoszczędzić nerwów.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres LUXTRADE Odnowione Iphony, Telefony komórkowe?

LUXTRADE Odnowione Iphony, Telefony komórkowe znajduje się przy Rybnicka 13, 43-200 Pszczyna, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do LUXTRADE Odnowione Iphony, Telefony komórkowe?

Można skontaktować się z LUXTRADE Odnowione Iphony, Telefony komórkowe pod numerem +48 729 053 053

Jak można dotrzeć do LUXTRADE Odnowione Iphony, Telefony komórkowe?

Do LUXTRADE Odnowione Iphony, Telefony komórkowe można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements