Absolutnie najgorsze doświadczenie zakupowe, jakie miałam. Telefon od początku był wadliwy – samoczynnie się wyłączał i nie działał GPS. Zgłosiłam reklamację już w ciągu tygodnia od zakupu. Urządzenie przebywało u nich dwa tygodnie na „weryfikacji”, a kontakt z firmą był tragiczny – brak konkretów, tylko powoływanie się na regulaminy, które nie miały nic wspólnego z rzeczywistością. Po dwóch tygodniach odesłali sprzęt z informacją, że „GPS nie działa przez wysokie budynki” i że telefon „działa prawidłowo”. Tymczasem wyłączył się dosłownie chwilę po wyjęciu z pudełka. Odesłałam telefon po raz drugi, a przez kolejne dni byłam zbywana przez niekompetentnych pracowników, którzy nie potrafili odpowiedzieć na żadne pytanie. Zaproponowałam wymianę urządzenia na nowy egzemplarz – usłyszałam, że „minęło zbyt dużo czasu od zakupu”, mimo że przez większość tego czasu telefon leżał w ich serwisie. Po pięciu dniach bez reakcji i dalszym przeciąganiu sprawy zrezygnowałam z urządzenia i zażądałam zwrotu pieniędzy. Nawet wtedy utrudniali kontakt i nie odpowiadali na wiadomości. Cała sytuacja trwała ponad dwa miesiące, zanim udało mi się całkowicie uwolnić od tej sprawy. Nigdy więcej kontaktu z tą firmą – brak kompetencji, brak odpowiedzialności, brak szacunku do klienta. ODRADZAM !!
Zdjęcia
Opinie
-
Weronika Piotrowicz ★☆☆☆☆
-
Paweł Uthke ★★★☆☆
Edit 29/09: Na 3 gwiazdki, ponieważ dostrzegłem wypalony okrąg na środku ekranu wynikający prawdopodobnie z długiego przesyłania danych Smart Switch wykonywanego w przeszłości (ja skorzystałem do przesłania podstawowych danych w kilka minut). Mała rzecz, ale trudno "odzobaczyć". Kupiłem telefon 4 sierpnia 2025, 6 sierpnia został dostarczony. Diagnostyka ujawniła wadliwy górny mikrofon, co tego samego dnia zgłosiłem sprzedawcy - po konsultacji telefonicznej została ustalona zamiana urządzenia na nowe i przy okazji poinformowałem o niemożliwości kontaktu do 21 sierpnia. Zakup osobiście zwróciłem do siedziby firmy 7 sierpnia. 21 sierpnia napisałem wiadomość na Allegro i mailem z zapytaniem o etap zamiany urządzenia, 25 sierpnia napisałem upomnienie, ale nie dostawałem odpowiedzi. Edit: Po wystawieniu opinii, 27 sierpnia firma się ze mną skontaktowała, proces zamiany na nowy egzemplarz został kontynuowany w bardzo szybkim tempie, a otrzymany 29 sierpnia zamiennik ma prawidłowo funkcjonujący mikrofon i ponadto jest w lepszym stanie wizualnym od poprzednika. Minus jedna gwiazdka z powodu braku odzewu ze strony sprzedawcy po wykonaniu zwrotu.
-
Monika Rutkowska ★★★★★
Zdecydowanie polecam ten sklep z używanymi telefonami! Zakup przebiegł sprawnie i bezproblemowo – telefon dotarł szybko, w idealnym stanie, zgodnie z opisem. Urządzenie wygląda praktycznie jak nowe, a cena była bardzo atrakcyjna. Na szczególne wyróżnienie zasługuje obsługa klienta na infolinii – przemiła, kompetentna i naprawdę pomocna. Otrzymałem odpowiedzi na wszystkie pytania, doradzono mi najlepszy wybór i czułam, że rozmawiam z osobami, które znają się na rzeczy i którym zależy na kliencie. W dzisiejszych czasach taka jakość obsługi to rzadkość – pełen profesjonalizm i świetne podejście do klienta. Z pewnością wrócę po kolejny zakup i będę polecać znajomym!
-
Sara ★☆☆☆☆
Nie polecam tych oszustów. Zamiast oryginalnego Apple Watcha dotarł do nas produkt wyglądający na podróbkę. Sprzedawca zaprzecza, że wysłał ten produkt. Sprawa została zgłoszona na policję jako podejrzenie oszustwa internetowego.
-
Michał Jaśnikowski ★★★★☆
Plusy: doskonale zapakowany, ekran bez zastrzeżeń, bateria - zgodnie z ustaleniami - nowa. Minusy: wysyłka po tygodniu i trzech interwencjach telefonicznych (rozumiem, że należało wymienić baterię, ale to miało się stać w dwa dni), po dopłacie za „bardzo dobry” stan otrzymałem telefon porysowany z boku i tylu (rozumiem, że telefon jest używany, ale dopłaciłem do stanu, w nadziei, że będzie lepiej utrzymany). Za te minusy gwiazdka mniej, ale ogólnie jestem na tak. Pewnie w przyszłości zamówię kolejny. Pozdrawiam.
-
Patrycja Bryła ★☆☆☆☆
Po zakupie telefonu od razu zaczęły się problemy - trzeba było szesnaście razy odblokowywać ekran żeby dotyk wyświetlacza zaczął działać. Odradzam zakupy w tym sklepie, 3 telefony kupione i 3 duże problemy
-
Anna Hebda ★★★★★
Dziękujemy za profesjonalną obsługę Pana Dawida. Polecam współpracę z Panem Dawidem. Salon w Krakowie polecił mi kolega i nie zawiodłem się. Choć Iphone 13 w kolorze różowym (kolor ma znaczenie) nie był dostępny w salonie, to po dwóch dniach córka już mogła cieszyć się pięknym egzemplarzem. Dziękujemy za miłą atmosferę i profesjonalizm obsługi.
-
Mikolaj Stefaniak ★☆☆☆☆
Po nie całym roku użytkowania Apple Watch Ultra którego kupiłem w Pszczynie w luxtrade zapewniano mnie że zegarek jest nowy spotkała mnie bardzo nieprzyjemna sytuacja. Podczas krótkiego wypadu nad wodę – gdzie zegarek był używany zgodnie z jego deklarowaną odpornością – doszło do awarii. Zegarek miał aktywowany tryb wodny, zanurzyłem go pod wodą na około 5–10 sekund i granie przez chwilę w siatkówkę w wodzie. Po powrocie do domu zegarek całkowicie przestał reagować na dotyk. Nie było żadnych upadków, uderzeń, ani zanurzenia na dużej głębokości – wszystko odbywało się w płytkiej wodzie, zgodnie z przeznaczeniem urządzenia. Jak na sprzęt reklamowany jako Ultra, czyli przystosowany do sportów wodnych i ekstremalnych warunków, taka awaria jest bardzo rozczarowująca. Zegarek zawiódł w jednej z sytuacji, do których teoretycznie został stworzony. Obecnie ekran jest całkowicie martwy – brak jakiejkolwiek reakcji na dotyk, czy ładowanie tylko się grzeje podczas ładowania.
-
Maksymilian Sznajder ★☆☆☆☆
Nie polecam. Kolejny telefon kolejny problem. Wcześniej udało się rozwiązać problem dość szybko. Akuratnie to dramat. Telefon zakupiony z nową baterią a przychodzi z używaną. Oddany do salonu na wymianę. Oczywiście nie może być to normalna wymiana tylko jako gwarancja. Serio mam czekać 2 tygodnie na telefon bo komuś nie chciało się sprawdzić przed wysyłką stanu baterii. Szczerze odradzam szkoda czasu i pieniędzy. Lepiej kupić gdzie indziej i zaoszczędzić nerwów.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres LUXTRADE Odnowione Iphony, Telefony komórkowe?
LUXTRADE Odnowione Iphony, Telefony komórkowe znajduje się przy Rybnicka 13, 43-200 Pszczyna, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do LUXTRADE Odnowione Iphony, Telefony komórkowe?
Można skontaktować się z LUXTRADE Odnowione Iphony, Telefony komórkowe pod numerem +48 729 053 053
Jak można dotrzeć do LUXTRADE Odnowione Iphony, Telefony komórkowe?
Do LUXTRADE Odnowione Iphony, Telefony komórkowe można dotrzeć, korzystając z poniższego linku