Opinie

  1. Sebastian Czajka ★★☆☆☆

    Strasznie zimno na sklepie, bardzo mało towaru, nieporządek

  2. Sebastian Szybecki ★☆☆☆☆

    Masakra jakaś. Nie dość że sprzedali mi zgniłą, pachnąca już padliną wołowinę to niemiłe babsko odmówiło zwrotu pieniędzy lub jakiejkolwiek reakcji ponieważ nie miałem paragonu przy zakupie opłaconym kartą tłumacząc że w Aldim tak nie potrafią. WSTYD!!!

  3. Lidia ★☆☆☆☆

    Jeżeli chcielibyście rano zrobić sobie zakupy do pracy...to odradzam. NIGDY nie ma nikogo na kasie. Trzeba chodzić po sklepie, znaleźć kasjerkę między regałami i poprosić aby w końcu podeszła do kasy!!! A i tak nie pojdzie od razu! Codziennie to samo!

  1. Michał Kubiak ★★★★★

    Prawda asortyment warzyw słaby, albo przebrany. Sklep prawie pusty, więc nie było tłoku klienteli a za zakupy zapłaciliśmy podobnie co w biedrze

  2. bronia f ★★☆☆☆

    Co się dzieje z zaopatrzeniem sklepu Aldi w Wiśle głównie w zakresie towarów mięsnych. Przykład z ostatnich dni - cztery dni pod rząd w ubiegłym tygodniu i dwa w tym chodzę z rana z zamiarem kupna tuszy gesi i niestetny nie ma. Piersi z gęsi też nie było w ubiegłym tygodniu. Po co więc oferta w gazetce jak tak duży sklep nie dba o zaopatrzenie. Potencjalnych klientow na pewno jest o wiele wiecej. Nadmieniam ze jestem stałym klientem tego sklepu. Takie podejście raczej klientów nie przyciąga. Ocena tyczy się wyłącznie braku dostaw.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres ALDI?

ALDI znajduje się przy 1 Maja 71C, 43-460 Wisła, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do ALDI?

Można skontaktować się z ALDI pod numerem +48 800 118 118

Jak można dotrzeć do ALDI?

Do ALDI można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements