Bogaty wybór pieczywa,ciast zawsze świeże,miła obsługa.
Opinie
-
Piotr M ★★★★★
-
Damian Czechowski ★★★★★
Niby zwykła piekarnia, cukiernia, ale mają kilka ciekawych produktów jak calzone z mięsem lub ze szpinakiem i serem, zapiekanki, ciastka oraz pyszne lody.
-
ok1359 ★★☆☆☆
Drożdżówki i bułki kupione w sobotę rano smakowały jakby były co najmniej z czwartku, w jagodziance więcej powietrza niż jagód.
-
Anna Przybył ★★☆☆☆
Jasiek zrobił się ostatnio miejscem kontrastów. Niezmiennie chleby są świetne. Ciasta generalnie ok. Bułki też. Z drugiej strony mój bilans zbliża się już do 200zł za rzeczy, które kupiłam w Jaśku i poszły do kosza. Pierogi "domowe" paczkowane kupione i otwarte tego samego dnia - całe zarośnięte pleśnią - czego nie było widać, bo wiadomo, etykieta... Data ważności pokazywała jeszcze tydzień do przodu. Hot dog, 2 szt... Nie wiem, co mnie podkusiło. Po zjedzeniu części jednego - natychmiastowe problemy żołądkowe. Zdecydowanie było czuć nieświeżość już w trakcie jedzenia. Oba poszły do kosza. U Jaśka na Partyzantów wędliny bardzo dobre, ale kiedyś panie sprzedały mi wędzoną pierś z kurczaka, którą można było zabić... Oczywiście zorientowałam się już w domu. Twarde, aż ciężko było pokroić, suche. Do wyrzucenia. Kupowałam w poniedziałek, dostawa wędlin zawsze we wtorek - wniosek - jeśli kupujesz to tylko we wtorek i ewentualnie parę dni później. Ciasteczka kruche z jabłkami - też nas brzuchy bolały... A na koniec... Zamówiłam kiedyś tort urodzinowy, pani wszystko zapisała. Kazała przesłać zdjęcie na maila, co też uczyniłam. A dokładnie posłałam dwa. Jedno z opisem - tak ma wyglądać góra tortu, drugie z napisem - z tego zdjęcia proszę wziąć tylko i wyłacznie boki tortu. Przy odbiorze okazało się, że tort był wykonany źle. Odebrałam go, żeby mieć cokolwiek tego dnia na imprezę urodzinową dziecka. Pani powiedziała, że mogę zgłosić reklamację telefonicznie, co też oczywiście uczyniłam, ale nic z tym faktem nie zostało później zrobione.
-
Kris Nowak ★★☆☆☆
Mam zastrzeżenia do braku tarowania wagi przy zakupach na wagę. Czy obowiązek tarowania został zniesiony? Stało się to powszechne w wielu sklepach ale tam najczęściej kupuję i tacka ma cenę towaru który kupuję.
-
maria szklanny ★★★☆☆
Dziś 21 grudnia 2024r. ok. godz. 12 w Jaśku" na ul. B.Krzywoustego na zmianie była Pani, która najwyraźniej pracuje za karę. Dodatkowo dwie klientki przede mną ta Pani zanotowała w notesie zamówienie na chleb na dzień 23 grudnia, a kiedy ja poprosiłam o odłożenie chleba na ten dzień dostałam informację, że nie zbierają zapisów, i że mam brać teraz bo 23 grudnia napewno nic już nie będzie.
-
Piotr Bryła ★☆☆☆☆
Dzisiaj ( 13.12.2024) byłem w sklepie o 7 rano spiesząc się do pracy. Niestety czekałem 15 minut na obsługę bo panie odbierały towar i za niego płaciły. Chodziły po zapleczu, pewnie parzyły kawe. Nie polecam tego miejsca jeśli chce się utknąć w kolejce rano w drodze do pracy. Odradzam każdemu !!!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Jasiek Piekarnia-Ciastkarnia (sklep)?
Jasiek Piekarnia-Ciastkarnia (sklep) znajduje się przy Dobrawy 34, 43-200 Pszczyna, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Jasiek Piekarnia-Ciastkarnia (sklep)?
Można skontaktować się z Jasiek Piekarnia-Ciastkarnia (sklep) pod numerem +48 324 414 302
Jak można dotrzeć do Jasiek Piekarnia-Ciastkarnia (sklep)?
Do Jasiek Piekarnia-Ciastkarnia (sklep) można dotrzeć, korzystając z poniższego linku