Nie polecam juz nigdy nie pojade na ta myjnie rozmieniarka wciaga pieniadze a wlasciel nie oddaje.
Zdjęcia
Opinie
-
Beata Kotulska ★☆☆☆☆
-
Adam W ★★★☆☆
Niestety jak to z większością takich myjni bywa...na początku jak weszli, to przez konkurencję trzeba było się przebić i się dbało. Była konkret piana, nowy osprzęt itp. Teraz leci woda z bańkami, a nie myje się szczotką tylko plastikiem bo tak już są zużyte. Szkoda.
-
Patrycja Lazarek ★☆☆☆☆
Rozmienianie kasy super pomysł pod warunkiem, że po wchłonięciu kasy przez urządzenie Pan właściciel byłby łaskaw oddawać pieniądze klientowi. Mąż kilkukrotnie prosił o zwrot pieniędzy na konto, to Pan stwierdził,że nie będzie przepisywał numeru konta. Zupełnie jakby był nierozgarnięty lekko to ujmując lub nie potrafił zrobić przelewu na numer telefonu. Jak nie ogarnia technologii to mógł zaproponować, żeby podejść po pieniądze na myjnie. Żenada, bo próba wzbogacenia się na 20 zł zamiast uczciwie oddać to wstyd
-
Paw Ko ★★☆☆☆
Pistolet leje się, chemia słaba. Dobra maszynka do wrzucenia piątek, ale nie do skutecznego i sprawnego mycia auta. Szkoda czasu. Nie polecam.
-
Laura Pala ★☆☆☆☆
Sama w sobie myjnia może i by nie była zła (pomimo,że jest jedną z droższych), ale Pan "obsługujący" myjnie to jest jakaś porażka. Żadnego dzień dobry wychodzi zza rogu i się wydziera bez większego powodu, gdzie niektóre sprawy można załatwić miła rozmowa. Pan jest nie miły, arogancki i bezczelny. Gdy jest jakiś problem, nie pomoze tylko się wydziera po czym odchodzi w trakcie rozmowy i mamrocze pod nosem. Tragedia, nie polecam.
-
Wojciech Pająk ★★☆☆☆
Dwie gwiazdki za możliwość zatrzymania czasu, reszta to tragedia. Węże popękane i leją, to samo na złączkach. Nie tylko samochód myty, ale ja przy okazji też. Nie dokończyłem mycia, bo się nie dało.
-
Aleksander Wojtyła ★★★★★
Jedna z nie licznych myjni która nie oszukuje na środkach myjących. Polecam
-
azja art ★★★★☆
Fajnie bo można płacić na wszystkich stanowiskach kartą. Jesteś też rozmieniarka bilonu. Myjnia z pianownicą i uchwytami na dywaniki. Programy raczej standardowe plus program do mycia felg. Ciśnienie z lancy ok. Minusem na pewno jest od jakiegoś czasu brak odkurzacza oraz mały plac na auta oczekujące. Myjnia jest dosyć blisko domów więc myjąc późno w nocy masz wyrzuty sumienia, że zakłócasz ludziom spokój czy nawet sen. Na terenie również paczkomat Orlenu. Za 10-15 zł dostaniesz tyle czasu że raczej umiesz samochód
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Markus myjnia samoobsługowa Pszczyna?
Markus myjnia samoobsługowa Pszczyna znajduje się przy Marii Skłodowskiej-Curie, 43-200 Pszczyna, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Markus myjnia samoobsługowa Pszczyna?
Można skontaktować się z Markus myjnia samoobsługowa Pszczyna pod numerem +48 604 758 004
Jak można dotrzeć do Markus myjnia samoobsługowa Pszczyna?
Do Markus myjnia samoobsługowa Pszczyna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku