Edit: dlaczego zamknięte? Po wejściu do lokalu nic się nie kręciło. Po moim zamówieniu Pan podpalił kurczaka - kula mocula pasztetula nadal nic. Wybrałam mieszane. Noe mówił że nie ma pomimo iż się nie kręciło to miał i odgrzane w mikrofali - twarde nie wiem ile leżało.. Kebab bardzo słaby, niedopieczone albo twarde mięso miejscami i odrobina białej kapusty a calość zalana sosem aby nie było czuć smaku czegokolwiek. Lokal to cieżko powiedzić czy kiedyś ktoś sprzątał? Blat stolika cały klejący. Podłoga, blaty, okna i ściany w kurzy, tłuszczu i pajączynach. Ogólnie lokal brudny, zaniedbany. Jak można tak karmić ludzi i jeszcze za to brać pieniądze.. Że jeszcze nikt tego nigdzie do sanepidu nie zgłosił to cud po tych opiniach. Szkoda że nigdzie w okolicy nie można zjeść kebaba przynajmniej na dostatecznym poziomie...
Zdjęcia
Opinie
-
Krystian M. ★☆☆☆☆
-
Jakub Krzos ★☆☆☆☆
Wczoraj miałem przyjemność zamówić kebaba i hamburgera na wynos, niedość że trzeba było czekać 40minut mimo tego że pan powiedział że 10 minut oczekiwania to pan wydawał jedzenie innym co zamawiali za mną i niedość że okazało się zamówienie pomylone to jeszcze ten syf w całym lokalu i nie przyjemnie się na to patrzyło. Nie polecam tego lokalu
-
Rafik7 ★★★★★
Bardzo dobry Kebab. Polecam
-
Juree Shemko ★☆☆☆☆
W kebabie sama kapusta zero innych warzyw, w dodatku straszne gazy po tym kebabie miałem, drugi raz bym nie zamówił nie wiem jakim cudem ten lokal ma średnią ocenę 4+ bo nie wierzę że z prawdziwych opinii. Obsługa ok ale sam posiłek nie wart swojej ceny ani tytułowania się kebabem.
-
kasia kato ★★★☆☆
Niestety po raz kolejny bardzo mało mięsa w kebabie tortilla. Kolejnej szansy już niestety nie będzie.
-
Karolina K ★★★★★
Zamówienie dostarczone na czas pyszne Kebaby sos nie wypływa ciasto jest dobre naggetsy dla dziecka nie lubiącego mięsa były idealne porcję sa wystarczające. Oby tak dalej a klientów nie stracą :) p.s Jednak do amerykańskiego mozna by było zrobić mała porcję sałalatki w kebabie za dodatkowa drobna kwotę bo jednak tego mi trosze brakowało . Ale tak ogólnie pycha
-
Ktoś Inny ★★★☆☆
Bułka i sałatki? Trudno powiedzieć, ale mięso bez smaku, chyba dlatego wali dużo sosu który też nie jest idealny i do tego skąpy. Bułka, niby sałatka, mięso i sos. Obsługa fatalna. Pierwszy i ostatni raz tam kupowałem. Alara z górnych ma dużo lepsze, i mięsa więcej dają, bułka, sos, mięso, sos, sałatka, sos, mięso i sos.
-
Sara Serwatka ★☆☆☆☆
Na stronie internetowej jest zapis że w picie jest sałata, pomidor, ogórek, to było powodem że kupiłam kebaba. Niestety w kebabie z warzyw nie znalazłam nic po za kapusta czuje się oszukana.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Zahan Kebab & Grill?
Zahan Kebab & Grill znajduje się przy Świętej Barbary 12D, 43-173 Łaziska Górne, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Zahan Kebab & Grill?
Można skontaktować się z Zahan Kebab & Grill pod numerem +48 731 443 005
Jak można dotrzeć do Zahan Kebab & Grill?
Do Zahan Kebab & Grill można dotrzeć, korzystając z poniższego linku