Jak na taki standard przydałyby się osoby zatrudnione do sprawdzania pokoi i usuwania usterek na bieżąco. Poza tym SUPER. Apartament przestronny, dobrze wyposażony. Można wypocząć nawet w deszczowe dni. Gorąco polecam.
Opinie
-
Daniel Pedzich ★★★★★
-
Maja ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z pobytu ,apartament z pełnym wyposażeniem ,bardzo czysto ,nie mam się do czego przyczepić. I ten widok z okna prosto na Równicę- bajka.Bardzo polecam to miejsce . Na pewno jeszcze tu wrócę.
-
Aleksander Czyż ★★★☆☆
Apartament przytulny - Zdecydowanym minusem jest brak drzwi do sypialni, co nie wynika jasno z ogłoszenia oraz grzyb na ścianach w przedpokoju i sypialni. Zrezygnowaliśmy przez to po 1 nocy ponieważ apartament nie jest z pewnością dla 4 osób. Kolejnym minusem jest bardzo zimna podłoga. Mieszkanie jest na parterze więc może z tego to wynika. Ponadto długie okno obok łóżka nie ma zasłony. Migocząca choinka za oknem u sąsiadów na balkonie powodowała że cały pokój w nocy migotał i nie dało się spać! Zdjęcia są robione bardzo dawno ponieważ wszystko jest w gorszym stanie w rzeczywistości. Ogólnie dużo podróżujemy i naprawdę nie jesteśmy wybredni, zatkany zlew itp. tak nam nie przeszkadzał jak właśnie powyższe rzeczy. Na plus to bliska odległość do centrum, sklepów, sali zabaw.
-
Ma Ri ★☆☆☆☆
Brudny apartament, w szafkach brudna pościel po innych osobach, nie działa zlew (korek nie ma systemu otwierania i zamykania). Nie czułam się komfortowo, miałam wrażenie, że apartament wcale nie był sprzątnięty. Mały telewizor, mała ilość kanałów. Słabe wygłuszenie ścian. Apartament nie nadaje się dla 3 osób, kanapa niewygodna i nie da się jej normalnie otworzyć, bo ma się wrażenie że zaraz się rozpadnie. Ogólnie nie wiem jak inne pokoje ale ten w którym ja miałam "przyjemność" być nie jest godny polecenia.
-
Marzena ★★★★★
Pomyśleliśmy o tym apartamencie z względu na śliczny pokój dziecięcy i odrazu po przyjeździe nie pozalowalismy swojego wyboru mieszkanko śliczne z łączonym balkonem w sypialni głównej i pokoju dziecięcego , bardzo dobrze wyposażona kuchnią i łazienką czysto i schludnie, mnustwo miejsca do przechowywania i wszystko do przygotowania posiłków blisko dworca może z 200 metorów zaraz na początku głównego deptaka Wisły jesteśmy bardzo zadowoleni i spędzamy uroczy weekend a w mieszkaniu jest miejsce do spania dla 7 osób spokojnie w salonie wielką i wygodna kanapa rozkładana dla 2 osób , w pokoju dziecięcym mnustwo zabawek i miejsce do spania dla 3 dzieci a w sypialni dla 2
-
Artur Kryksztajn ★★★★★
Bardzo miła i pomocna Pani rezydent. Elastyczne godziny przyjazdu i wyjazdu. Dobrze wyposażony aneks kuchenny. Blisko centrum, strzeżone osiedle. Jednym słowem europejski standard. Polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Apartamenty Zeta Park?
Apartamenty Zeta Park znajduje się przy Leopolda Staffa 23, 43-450 Ustroń, Śląskie, Polska
Jak można dotrzeć do Apartamenty Zeta Park?
Do Apartamenty Zeta Park można dotrzeć, korzystając z poniższego linku