Opinie

  1. Kamila eR ★★★☆☆

    Kołocz dobry, ale o 7 rano już nie ma. Przecież chyba było wiadomo, że 23.12. będzie sporo chętnych. Szkoda…

  2. Katarzyna Cholewinska ★★★★★

    To jest najlepsza piekarnia gdzie kupuję chleb czy bułki zresztą wszystko tam mają przepyszne czy pączki czy rogaliki ,panie też bardzo przemiłe aż chce sie tam kupować,bardzo polecam tą piekarnie

  3. Sabina Bina ★★★★★

    Mega pyszne wypieki !

  1. Adrian Skrobol ★★★★★

    Pyszne poranne wypieki i sprawna obsługa

  2. Slawomir Skiba ★★★★★

    Najlepszy kołocz z serem jaki jadłem to tylko z tej piekarni polecam również z makiem co do pieczywa wybór jest duży i każdy znajdzie coś dla siebie polecam

  3. Czarna Mamba ★☆☆☆☆

    Obsługa beznadziejna Panie zgłoszę do sanepidu ! Nie zakładając rekawic podając wędliny! Obsłudze na mięsnym porażka, pracują tam za karę chyba !

  1. Darek Dariusz ★★★☆☆

    Wypieki dobre ale cena masakryczna, Bingo ma większy i lepszy chleb Baltonowski po 6,99 zł podobnie z ciastami......

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Piekarnia Jo-Mar?

Piekarnia Jo-Mar znajduje się przy Zjednoczenia 16, 43-250 Pawłowice, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Piekarnia Jo-Mar?

Można skontaktować się z Piekarnia Jo-Mar pod numerem +48 692 406 159

Jak można dotrzeć do Piekarnia Jo-Mar?

Do Piekarnia Jo-Mar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements