Przepyszne wypieki i pieczywa i ciast , duży wybór oraz zawsze miła uśmiechnięta obsługa.
Opinie
-
Robert Apel ★★★★★
-
Klaudia ★☆☆☆☆
Bardzo rzadko wystawiam opinię, ale tym razem jednak to zrobię, ponieważ zachęcona dobrymi opiniami odwiedziłam właśnie tą piekarnię. Dzwoniłam do piekarni o godzinie 6:30, czyli godzinę po jej otwarciu, z prośbą o odłożenie ok. 20 pączków. Pan, który odebrał telefon powiedział, że nie ma takiej możliwości. Gdy poprosiłam chociaż o cenę, bo wybór był spory, Pan powiedział, że jest na zapleczu a nie na piekarni i nie ma takiej opcji, zrozumiałam. Poprosiłam więc o numer telefonu bezpośrednio na piekarnie. Pan znów powiedział, że nie, bo nie ma czasu itd., że gwarantuje mnie, że do 14 pączki na pewno będą. Mąż pojechał do piekarni pół godziny później i co? Tych "najbardziej pożądanych" typu kinder bueno już nie było. Ja nie polecam i polecać na pewno nie będę. Jest wiele dobrych piekarni, gdzie jest szeroki wybór a kontakt z klientem jest przeprowadzany w przyjemny sposób a nie jakby z łaską i za karę
-
Piotrek ★☆☆☆☆
Bardzo rzadko wystawiam opinię, ale tym razem jednak to zrobię, ponieważ zachęcona dobrymi opiniami odwiedziłam właśnie tą piekarnię. Dzwoniłam do piekarni o godzinie 6:30, czyli godzinę po jej otwarciu, z prośbą o odłożenie ok. 20 pączków. Pan, który odebrał telefon powiedział, że nie ma takiej możliwości. Gdy poprosiłam chociaż o cenę, bo wybór był spory, Pan powiedział, że jest na zapleczu a nie na piekarni i nie ma takiej opcji, zrozumiałam. Poprosiłam więc o numer telefonu bezpośrednio na piekarnie. Pan znów powiedział, że nie, bo nie ma czasu itd., że gwarantuje mnie, że do 14 pączki na pewno będą. Mąż pojechał do piekarni pół godziny później i co? Tych "najbardziej pożądanych" typu kinder bueno już nie było. Ja nie polecam i polecać na pewno nie będę. Jest wiele dobrych piekarni, gdzie jest szeroki wybór a kontakt z klientem jest przeprowadzany w przyjemny sposób a nie jakby z łaską i za karę
-
Marek Górski ★★★★★
Tradycja i smak jak za starej Polski. Fantastyczny chleb i bardzo smaczne kołocze. Makowce jak u babci.
-
L S ★☆☆☆☆
Numer z chlebem w te Święta zrobiliście naprawdę z najwyższej półki! 4 kupione chleby w rodzinie i wszystkie bez soli. Wszystkie wędliny smakują....jak papier. Czas zmienić piekarnię.
-
Wojciech Paszczyński ★★★★☆
Mała kameralna piekarnia ale wybór pieczywa i słodkości bardzo duży . Można zakupić również inne artykuły spożywcze. Bardzo szybka i miła obsługa . Wypieki pyszne a pączki...... popatrzcie na zdjęcie !!!!!!!!! Polecam!
-
Róża Sławek ★★★★★
Chętnie odwiedzana piekarnia przez okolicznych mieszkańców i ja również często kupuję tam pieczywo i ciasta. Najlepszy chleb gryczany i przesmaczny makowiec w dobrej cenie mają w ofercie. Zawsze świeże!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Piekarnia JO-MAR?
Piekarnia JO-MAR znajduje się przy Szkolna 39, 43-250 Pawłowice, Śląskie, Polska
Jak można dotrzeć do Piekarnia JO-MAR?
Do Piekarnia JO-MAR można dotrzeć, korzystając z poniższego linku