Opinie

  1. Dima Zhylko ★☆☆☆☆

    Dzień dobry, jedyny sposób dobić się do państwa to zostawić review. 1) polecam Panstwu zmienić stronę do której prowadzi przycisk, ponieważ napewno nie należy (przynajmniej mam nadziej) do państwa biznesu 2) proszę o odpowiedź na bookingu. Od 2 tygodni czekamy na odpowiedź. Oraz podanie numeru telefonu pod którym Państwo odbierają połączenia.

  2. Iksi ńska ★★★☆☆

    Pokój z TV, który nie działa, ponieważ nie ma dekodera... Wi-Fi również nie działa na piętrze, ponieważ router znajduje się na recepcji i sygnał jest bardzo słaby... Pokój czysty, wyremontowany, lokalizacja dobra, bo przy głównej drodze, niemniej kosztem hałasu od przejeżdżających pojazdów, bliziutko fajna knajpka w której można pysznie zjeść

  3. Benia Borowinska ★★★★★

    Willa Dina jest otoczona lasami. Stanowi miejsce na super odpoczynek dla mieszczuchów. Jest też dobrym miejscem dla lubiących wędrówki po lasach i górach. Posiada dobrze wyposażoną kuchnię, więc można przygotowywać sobie posiłki. A dla tych, którzy chcą odpocząć od pichcenia, jest blisko dobra restauracja. Na szczególną uwagę zasługuje bardzo miły i troskliwy właściciel . Polecam to miejsce również dlatego, że ceny nie są wygórowane.

  1. Urszula Babczyńska ★★★★★

    Szczerze polecam, obiekt zadbany i czysty.Pokoje przestrzenne z łazienkami, do dyspozycji duża wyposażona we wszystko co niezbędne kuchnia z jadalnią.Bardzo piękne miejsce z okna piękne widoki na góry.Jestesmy mega zadowoleni.

  2. henryk krajewski ★☆☆☆☆

    Brudno w pokoju i na tarasie , brak papieru w WC, mnóstwo martwych much i pająków. Lodówka brudna i nie przyjemnie w kuchni.

  3. Bogdan Krupa ★★★★★

    Świetne miejsce. Mimo że mieliśmy pokój od strony ulicy dość ruchliwej w stronę istebnej. Czyściutko, ciepło pokoje z tv czajnik na kawę. Łazienka duża i ciepła.. (ogrzewanie podłogowe). Chodz w pokojach te ogrzewanie podłogowe nie sprawdza się ponieważ lepiej Przenosi Ciepło kafla bo jest połączona bezpośrednio klejem.. W każdym pokoju są czujniki Ciepła można sobie wyregulować... Ośrodek fajny kuchnia duża z przedzielona jadalnią.. Co bym na miejscu właściciela zrobił to to by zainwestowali w wzmacniacz sygnalu WiFi.. Bo u góry to masakra z odbiorem sygnalu... Przyjadę tutaj napewno na wiosnę-lato.. Pozdrawiam I dziękuję właścicielom...

  1. Ędward Ącki ★★★☆☆

    Willa Dina znajduje się przy dość ruchliwej drodze. W nocy nie da się otworzyć okna bo samochody budzą... Daleko do centrum i bez samochodu będzie ciężko. Obok dość duża restauracja więc jest gdzie zjeść. Pokoje bardzo ciepłe i oprócz łóżek i szafek tak naprawdę nic więcej. Telewizor jest ale działa tylko TVP bo nie ma dekoderów. Internet tylko na parterze bo na piętrze nie ma zasięgu. Łazienka w pokoju i jest czysto. Dla dzieci plac zabaw, dla dorosłych grill i altanka. Kuchnia wspólna (jedna na cały obiekt to dość słabo bo rano ciężko było zrobić herbatę. Lodówki 2 i malutkie więc nie radzę robić zakupów na więcej niż jeden dzień. W budynku jest mini siłownia i piłkarzyki. Parking jest i nie było problemu z brakiem miejsca. Ceny OK.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Willa DINA?

Willa DINA znajduje się przy Głębce 32e, 43-460 Wisła, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Willa DINA?

Można skontaktować się z Willa DINA pod numerem +48 517 397 944

Jak można dotrzeć do Willa DINA?

Do Willa DINA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements