Opinie

  1. Jakub Januszewski ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Zakupiłem używaną skrzynię biegów, skrzynia dotarła uszkodzona. Dzwonię do sprzedawcy żeby się dogadać, na co słyszę że on nie ma czasu, jak nie pasuje to trudno. Powodzenia w biznesie.

  2. Andrzej Wysoki ★★★★★

    Polecam 3 silnik kupony od was i wszytko działa

  3. Camil Orłowski ★★★★★

    Kupiłem silnik 1.9 bls śmiga pół roku i nic się nie dzieje polecam

  1. Lukasz Mansfeld ★☆☆☆☆

    Kupiłem wklad koła zapasowego, paczka za pobraniem i tu zong, klucz do kol uszkodzony. A przed zakupem prosiłem aby sprzedający sprawdził rozmiar. Zrobił to, a więc miał klucz w ręku i nie uwierzę że nie zauważył że to uszkodzony złom. Mimo to wysłał to. Gdy rozpakowalem paczke i wysłałem mu zdjęcia uszkodzonego elementu to nie raczył już odpisać,czy też zadzwonic. ZDECYDOWANIE OMIJAĆ TA INSTYTUCJE, NIE POLECAM. MATACZ I TYLE

  2. Mariusz Łętocha ★★★★★

    Bardzo dobry kontakt człowiek godny polecenia na pewno przy następnej okazji jak będę potrzebował jakiejś części będę dzwonił . Pozdrawiam klient z Krakowa

  3. Sandra Pluszka ★☆☆☆☆

    Kupno części używanych w tym miejscu to jakiś żart. Mówię o kupnie, ponieważ stanu zakupionych części nie mogę ocenić. Zwyczajnie pan właściciel nie raczył zaznaczyć w ofercie internetowej część po którą jadę 45 km została sprzedana i to dzień wcześniej. Tak, próbowałam dzwonić, ale kontakt telefoniczny to taki sam żart jak powyżej. Nie odbiera. Po Przyjeździe i zapytaniu o część, z pretensjami pyta o co chodzi, jakby mu ktoś w obiedzie przeszkodził. Po ustaleniu że część już sprzedał, nie pozostało mi nic innego jak odwrócić się na pięcie i odjechać z niesmakiem. Powiedzieć ze pan ma k…ja w D.. to jak nic nie powiedzieć. Pracownicy uprzejmi, ale współczuje im takiego pracodawcy. Nie pozdrawiam.

  1. Patrycjusz Gąsior ★☆☆☆☆

    Nie wiem jak warsztat bo nie korzystałem, ale chciałem kupić używany silnik do renault espace. Przez telefon pytałem kilka razy czy silnik był myty by ukryć wycieki z silnika. Zostałem poinformowany, że nie myty, auto po wypadku dlatego silnik na sprzedaż. Na miejscu okazało się to jednak nie prawdą.. Silnik umyty myjką ciśnieniową, z wyciekami. Sprzedawca nagle zmienił zdanie 2 razy, że silnik umyty bo na niego napadał deszcz z przeciekającego dachu garażu ;) Po chwili jednak wymyślił, że umyty bo auto było wystawione na sprzedaż. Pogubił się w swoich kłamstwach. Zdecydowanie nie polecam jako handlarza częściami.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Warsztat Samochodowy Auto Handel?

Warsztat Samochodowy Auto Handel znajduje się przy Edukacyjna 10, 44-268 Jastrzębie-Zdrój, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Warsztat Samochodowy Auto Handel?

Można skontaktować się z Warsztat Samochodowy Auto Handel pod numerem +48 693 611 050

Jak można dotrzeć do Warsztat Samochodowy Auto Handel?

Do Warsztat Samochodowy Auto Handel można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements