Bardzo dobrze wykonane zdjęcia za co serdecznie dziękuję. Dużo czasu poświęconego na ustawienie do zdjęcia oraz jego kilkakrotne wykonanie czego efektem było jego końcowy efekt. Polecam zakład dla wszystkich , którym zależy na jakości wykonanych zdjęć. Jeszcze raz serdecznie dziękuję !
Zdjęcia
Opinie
-
JERZY PORWOŁ ★★★★★
-
Dora ★★★★★
Ja tu lubię wracać . Zdjęcia piękne, a pozowane są najtrudniejsze dla modela. Fotograf " artysta ", który potrafi sprawić, że buzia się uśmiecha widząc siebie na zdjęciu. A do tego miło bez niepotrzebnego stresu czy obawy o efekt.
-
Justyna T ★★★★★
Najlepszy fotograf ever. Korzystam z ich usług od wielu lat, zawesze spełnione oczekiwania. Pełen profesjonalizm, symantyczna obsługa :) Polecam z całego serca :)
-
Angelika Neter ★★★★★
Polecam ! Pełne zaangażowanie panów oraz bardzo szybko sklejony film. Świetny teledysk ( przedsmak przed filmem , który dostaliśmy) .
-
Robert Naklicki ★★☆☆☆
Obsługa dość miła ale 65 zł za zdjęcie do dokumentu to troche przesada... Pan na dodatek pomimo kilku ujęć nie pokazał żadnego... Miesiąc wcześniej u fotografa na ulicy Warszawskiej robiłem zdjęcia dla córki... Cena za tą samą usługę 45 zł ale zupełnie inne podejście... Pani poprosiła mnie czy zdjęcie jest dobre czy należy coś poprawić... Tego nie zasnąłem... Nie polecam!!!
-
Dolbayo ★★★★★
Zdjęcia wyszły naprawdę świetnie, a obsługa była przemiła, bardzo polecam na pewno tam wrócę.
-
Anna Gajda ★★★★★
Pani Ola jak zawsze niezastąpiona! Profesjonalnie wykonała sesję rodzinną (a nie było łatwo z moim rozbieganym dwulatkiem) oraz zdjęcie do dowodu mojemu 3-miesięcznemu synowi. Zdjęcia cudowne :D Polecam każdemu.
-
Kate Madison (Kate Madison) ★☆☆☆☆
Niepoważnie działające studio fotograficzne. Umówiona sesja zdjęciowa z pieskiem — fotografka nieprzygotowana do realizacji, nie potrafiła współpracować, fatalne ujęcia wraz ze światłem i kadrowaniem. Informowałam, że zdjęcie ma zostać wykonane w poziomie z uwagi na przyszłą realizację druku i miejsca umieszczenia. Ostatecznie jedynie zdjęcie w pionie "się udało". Jednak kard do niczego, słabe naświetlenie. Zdjęcie miało upamiętniać chwilę z chorym pieskiem... Zdjęcie ostatecznie nie zostało zrealizowane — obrobione i wydrukowane — bo jak przyznał właściciel, dzieląc się życiem prywatnym, nie wiadomo kiedy zdjęcie będzie — to jest prowadzenie biznesu w małym mieście. Bardzo niski poziom obsługi i brak odpowiedzialności!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Foto-Aleksandra?
Foto-Aleksandra znajduje się przy 11 Listopada 22, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Foto-Aleksandra?
Można skontaktować się z Foto-Aleksandra pod numerem +48 324 761 276
Jak można dotrzeć do Foto-Aleksandra?
Do Foto-Aleksandra można dotrzeć, korzystając z poniższego linku