Opinie

  1. Aleksandra Tymczuk ★★★★★

    Jestem pod ogromnym wrażeniem! W tym miejscu sprawdza się stara prawda, że tam, gdzie dadzą dobrze zjeść, tam czuje się człowiek dobrze. Po wczorajszym lunchu z wielką chęcią wróciłyśmy tu na śniadanie. Leczo, z pozoru proste danie, które jadłam tu wczoraj okazało się prawdziwą ucztą dla mojego podniebienia i nie tylko. To był szok! Pychota! Nie mogę pojąć, że to proste danie mogło mnie aż tak zauroczyć. Dzisiejsze śniadanie potwierdziło tylko, że to nie był przypadek. Jestem pewna, że wyśmienite smaki, o które wyjątkowo dba tutejszy Szef Kuchni podbija obsługa całego Zespołu, który jest sercem tego lokalu. Bywam w różnych smacznych, uroczych i gościnnych miejscach, ale tutaj chce wracać zawsze. To moja miejscówka nr 1 w całym kraju. Ten klimat i smaki skradły moje serce. I jeszcze jedno- Trójmiasto i inne gastronomiczne zagłębia- polecam podpatrzyć MARAGO. Jeśli tak byłoby wszędzie, to byłby raj na ziemi!

  2. Marcin Kamiński ★★★★★

    Rewelacyjne śniadania i desery a kawa podana w idealnej temperaturze!

  3. Karolina Woźniak ★★★★★

    Wspaniałe, przepyszne śniadanie. Perfekcyjnie czysty lokal. Wspaniały klimat. Polecam!

  1. Wayne Zelek ★★★★★

    Będąc w Jastrzębiu lub okolicy,trzeba zajrzeć do Margo.Mnie skusiło pastrami.Uwielbiam pastrami a na moją niekorzyść nie jest to popularne danie.Nie mogłem nie spróbować.Nie zawiodłem sie.Danie bardzo dobre i ogromna porcja.Podają swoją porcję.W karcie posiadają wiele innych smacznych dań.Po obfitym obiedzie należy znaleźć miejsce na cos słodkiego.Pyszne ciasta.Miła,kompetentna obsługa.Czysto i schludnie.Polecam

  2. Dominika ★★★★★

    + Świeże jedzonko, stosunkowo szybko podane + Miła zainteresowana obsługa + Sympatyczny, gadatliwy szef kuchni który często pojawia się na sali + Ładny wystrój, schludny, śliczny widok na deptak i park, duże okna przesuwne które latem służą też jako wejście - Kawka za gorzka, za mocna i gorzka sałata - Troszkę mało sycących pozycji obiadowych - Spora część menu dopiero od 13:00

  3. MAJove podróże ★★★★★

    Po kilku pobytach w Marago Cafe mogę w końcu napisać opinię. Dzisiaj był kolejny raz i ponownie nie zawiodłam się. Za każdym razem wybieram coś innego, za każdym razem moje kubki smakowe są bardzo wdzięczne. Do tego dodaję wystrój lokalu pod moje gusta, miłą i pomocną obsługę. Nie pozostało mi nic innego jak wrócić wkrótce i spróbować nowości o których dzisiaj się dowiedziałam od przesympatycznego kucharza. Polecam!

  1. Jakub Wodnicki ★★★★★

    Super miejsce z sympatyczną załogą. Śniadania trochę inne niż w klasycznych śniadaniowniach, co uważam za duży plus. Kucharz zwraca uwagę i dostosowuje posiłki do preferencji i nietolerancji żywnościowych, wystarczy zakomunikować potrzeby przy zamówieniu. Trochę szkoda, że przy tym wszystkim wymiana mleka na roślinne kosztuje aż 3 zł, ale ogólnie wystrój miejsca, uczynność kucharza i smak oceniam zdecydowanie na 5. P.S. Dodajcie możliwość zostawiania napiwku kartą :)

  2. Krzysztof Wieczorkowski ★★★★★

    Margo Cafe w Jastrzębiu Zdroju to prawdziwa perełka! Zamówiliśmy danie z kalafiora i muszę przyznać, że było absolutnie przepyszne – talerze zostały puste, co mówi samo za siebie. Obsługa była niezwykle miła i uprzejma, co dodatkowo umiliło nam wizytę. Klimatyczny wystrój restauracji sprawił, że czuliśmy się tam bardzo komfortowo i zrelaksowani. Zdecydowanie polecam to miejsce każdemu, kto szuka wyjątkowych doznań kulinarnych w przyjemnej atmosferze!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres MARAGO CAFE?

MARAGO CAFE znajduje się przy 1 Maja 39, 44-330 Jastrzębie-Zdrój, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do MARAGO CAFE?

Można skontaktować się z MARAGO CAFE pod numerem +48 602 718 095

Jak można dotrzeć do MARAGO CAFE?

Do MARAGO CAFE można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements