Opinie

  1. Joanna Bulandra ★☆☆☆☆

    Ogromna, wybetonowana, ogrodzona przestrzeń Za duża na to, by służyć tylko jednemu sklepowi. Jej część powinna zostać udostępniona - choćby na publiczne, całodobowe miejsce do parkowania, wzbogacone o przepuszczalną powierzchnię, ocienione zielenią. W tej chwili jest to wielka wyspa ciepła.

  2. Tomasz Sikora ★★★★★

    Bardzo duży parking, więc nie ma problemu z znalezieniem miejsca. Póki co jest darmowy i nie ma tych śmiesznych parkomatów...

  3. Jerzy Bąkała ★★★★★

    Dużo miejsca i obecnie nie ma problemu z zaparkowaniem a nie ma też tych głupich parkometrów.

  1. KRIS PODRÓŻNIK ★★★★★

    Parking bardzo duży , łatwo o stłuczkę podczas szukania wolnego miejsca do zaparkowania samochodu , był czas że po parkingu chodziło bardzo dużo meneli żebrząc o pieniądze na ciepły posiłek lub że odprowadzą wózek sklepowy na swoje miejsce w zamian że 2 zł jest jego , niekiedy byli natrętni ale nikt z nich nie miał odwagi powiedzieć że zbiera poprostu na jabola pewnie wtedy zawsze ktoś by dał drobne za uczciwość.

  2. Leila Lena ★★★☆☆

    Czy ktoś zajmie się w końcu pojawiającymi się tutaj co chwila bezdomnymi i innymi podejrzanymi typami, którzy ciągle zaczepiają klientów..? Strach im odmówić, bo nie wiadomo co zrobią z samochodem... Parking duży, przestronny i zawsze z wolnymi miejscami.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Parking Auchan?

Parking Auchan znajduje się przy Jana Kotucza 100, Maroko-Nowiny, 44-200 Rybnik, Śląskie, Polska

Jak można dotrzeć do Parking Auchan?

Do Parking Auchan można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements