Opinie

  1. Kacper Sładek ★★★★★

    Polecam stacje z całego serca przemiła obsługa pomogła w obsłudze aplikacji poinformowała o aktualnych promocjach i doradziła w doborze jedzenia podziękowania dla pani Magdzie i Kacpra

  2. Judas Iscariot ★★★★★

    Obsługa 5/5, empatia 20/5, pięknie dziękuję za pomoc - renault 3 RS ;)

  3. Viki kk ★☆☆☆☆

    Obsługa to pomyłka, zero kultury osobistej. Panie jakby były tam za kare obrażone zero podejścia i pomocy klientowi. Burger zimny w środku. Odradzam!

  1. Joanna Dominiak ★★★★★

    Z całego serca polecam tę stację benzynową! Obsługa zawsze na najwyższym poziomie, a szczególne podziękowania kieruję do pani Karoliny – pełen profesjonalizm, życzliwość i uśmiech od ucha do ucha. Widać, że lubi swoją pracę i dba o klientów. Dzięki niej każda wizyta tutaj to czysta przyjemność. Takich pracowników chciałoby się spotykać wszędzie!

  2. Mateusz “Beniamian Franklin” Ek ★★☆☆☆

    Obsługa ok, fajna lokalizacja, ale myjnia tragedia. Wiadomo, myjnia automatyczna to nie myjnia ręczna, ale tak niedomytym samochodem nie wyjechałem z żadnej myjni jeszcze. Rozumiem jeszcze jakbym wybrał najtańszy pakiet, a nie najdroższy…

  3. Jan Jankowski ★★★★★

    Kilka dni temu zgubiłem gdzieś dowód rejestracyjny. Dziś 04.04.2025 rano otrzymałem telefon z salonu samochodowego, że dokument jest do odbioru u pani Gabrysi ze stacji BP przy ul. Raciborskiej w Rybniku. Pani Gabrysia nie znała mojego nr telefonu, ale znała markę auta. Zgłosiła znaleziony dokument w salonie sprzedaży samochodów i tak do mnie dotarła ta informacja. Chciałem tą drogą podziękować za uprzejmość i pozytywne nastawienie do klienta.

  1. Lukasz Rabi ★☆☆☆☆

    Podjechałem 3 razy w jednym miesiącu żeby dopompowac koła i cały czas stoi tam na stanowisku kompresora auto . Rozumie że może zbieg okoliczności, ale zawsze te same auto tam parkuje . Żeby właściciel nie umiał sobie z tym poradzić to dziwne bo miejsca na samej stacji dużo

  2. Laura Kurzac ★☆☆☆☆

    Zamówiłam hot-doga alpejskiego, dopiero przy przygotowaniu zamówienia dostałam informację, że nie ma cebulki prażonej. Nie był to problem ponieważ Pani zaproponowała zamienniki (chociaż chciałabym wiedzieć to przy zamawianiu). Wychodząc ze stacji zauważyłam, że dostałam bułkę przystosowaną do hot-doga meksykańskiego o czym też nie zostałam poinformowana.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stacja Paliw BP - Raciborska?

Stacja Paliw BP - Raciborska znajduje się przy Raciborska 121, Smolna, 44-210 Rybnik, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stacja Paliw BP - Raciborska?

Można skontaktować się z Stacja Paliw BP - Raciborska pod numerem +48 324 263 184

Jak można dotrzeć do Stacja Paliw BP - Raciborska?

Do Stacja Paliw BP - Raciborska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements