Kebab po prostu niejadalny. Tłuszcz wypływał wszędzie. Bułka do kebaba była stara, obrzydliwe. Niestety wylądował w koszu, jak można sprzedawać tak nieświeże produkty. Z obsługą ciężki kontakt. Nie polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Ale Ksandra ★☆☆☆☆
-
Daniel Piechaczek ★☆☆☆☆
Jeden z najgorszych w okolicy. Jadlem w pierwszym tygodniu powinno byc na cacy jest slabo
-
Dominika Sulkowska ★★★☆☆
Zamówiłam kebaba z dowozem nie zostałam poinformowana że taksowka mi przywiezie i będę musiała za dowóz zapłacić . Ale jedzenie bardzo dobre
-
Nadia Sitko ★☆☆☆☆
Zamówiłam dziś CHEESEburgera. Jak sama nazwa mówi musi być z serem. W ulotce promującej lokal kanapka ta jest pod numerem 8 , a w jej skład wchodzi min. wołowina (bardzo smaczna), ser (był jeden malutki plasterek), sałata (której tam zabrakło), sos (była to ogromnie duża ilość sosu czosnkowego), pomidor, ogórek oraz ketchup (którego nie było tam wcale) co najlepsze dostałam w tym burgerze papryczki jalapeno, które nie są wpisane w skład cheeseburgera. Jestem zawiedziona
-
Jan Lubszczyk ★☆☆☆☆
To, co otrzymałem w kebab boxie z Kebab King Amon, trudno w ogóle nazwać jedzeniem. Mięso było suche, przypalone i miało dziwny, chemiczny posmak – jakby leżało kilka dni i zostało tylko odgrzane w mikrofali. Frytki kompletnie rozmoczone, tłuste i zimne, jakby ktoś wyjął je z dna starego oleju. Sos? Albo było go za dużo, przez co wszystko tonęło w nieapetycznej mazi, albo go w ogóle brakowało – żadnej równowagi. Całość wyglądała, jakby ktoś ją wrzucił do pudełka z zamkniętymi oczami. O estetyce nie ma co mówić – wyglądało to obrzydliwie. Przynajmniej tanie.
-
Buj4N ! ★☆☆☆☆
Skorzystałem z usługi dostarczenia zamówienia pod wskazany adres. Oddzwonił do mnie dostawca z tekstem „skoro tak blisko mieszkacie to nie dało się przyjść po jedzenie” - porażka, korzystam z tego punku pierwszy i ostatni raz.
-
Stanisław Gronowski ★★★★★
Kebab rewelacja samo wszystko tanie i dobre sprzedawca bardzo miły polecam bardzo tego kebaba
-
Dawid326 ★★★☆☆
Kebab sam w sobie dobry ale wylewa się z niego duża ilość tłuszczu jak i również jest w nim wymazany
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kebab King Amon?
Kebab King Amon znajduje się przy Piotra Ściegiennego 2, 44-310 Radlin, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kebab King Amon?
Można skontaktować się z Kebab King Amon pod numerem +48 512 508 888
Jak można dotrzeć do Kebab King Amon?
Do Kebab King Amon można dotrzeć, korzystając z poniższego linku