Wiele fajnych i dobrych sklepów..duży wybór towaru i parę punktów szybkiej gastronomii na miejscu. Zdjęcia pochodzą ze sklepu sportowego Martes, który polecam- fachowa i szybka obsługa. Duży wybór i dobre ceny.
Opinie
-
M K ★★★★☆
-
lewy139 ★★★★★
Dużo sklepów w jednym miejscu. Zawsze coś się znajdzie dla siebie.
-
Mariusz ★☆☆☆☆
Parking płatny a galeria to porażka, kilka sklepów na krzyż a w sklepach ciasno że nawet z dzieckiem w wózku nie da się przejechać....
-
Igor Gradzik ★★★☆☆
Sklepy super, np. CCC, Cropp, Żabka. Ochrona nie miła, no i bez podjazdu do np. Plaży, gdzie jest Kino, do Galerii na Podhalańskiej w Jastrzębiu, gdzie jest KFC, Media Expert, ogólnie szału nie ma
-
Rolnik 99 ★★★★★
Galeria jak galeria. Bez większej ekscytacji. Ale sklep mohito zasługuje na wyróżnienie.
-
-_Evoker_- ★★★☆☆
Jeśli chodzi o sklepy to nie ma się do czego przyczepić ale muszę ostrzec przed wyjątkowo opornymi i niemiłymi ochroniarzami którzy wyproszą z galerii ponieważ dziecko będzie prowadzić hulajnogę (nie na niej jeździć) i trzeba prostować niemiłych pracowników i przez rozmowę z nimi można wyciągnąć wniosek że zachowują się jakby pracowali za karę.
-
Gosia Kustos ★★★☆☆
Staram się omijać tą galerię szerokim łukiem. Na pierwszy minus leci od razu parking - jest bardzo ciasno, jak ktoś ma większe auto to niestety będzie problem wysiąść. Nie dziwię się że ludzie parkują tam byle jak. Bo zgodnie z liniami po prostu jest trudno. Na drugi minus to, że liczą sobie dość trochę grosza za czas parkowania. Trzecim minusem jest to, że w galerii nie chce się nawet z toalety korzystać ( po prostu śmierdzi jak się wejdzie ).
-
Grzegorz Kiełkowski ★☆☆☆☆
Rozumie że ludzie bezdomni nie mają się gdzieś podziać ale to jest ochydne jak przychodzi się na kawe do galeri a roznosi się smród."Ochrona" nic z tym nie robi , przechodzą obojętnie.
-
Dominik Olechowicz ★★☆☆☆
Niestety, moja wizyta w galerii handlowej Karuzela nie była zbyt przyjemna.Łazienki w centrum handlowym były w fatalnym stanie - brudne i niehigieniczne, co zniechęca do korzystania z nich. Niezbyt przyjazna była również obsługa ochrony. Panowie z ochrony zachowywali się bardzo opryskliwie i nieuprzejmie, co negatywnie wpłynęło na moje wrażenia z wizyty. Podsumowując, galeria Karuzela ma wiele wad, które utrudniają komfortowe zakupy i sprawiają, że nie mam ochoty tam wracać. Szkoda, bo potencjał tego miejsca jest duży, ale zarząd powinien popracować nad poprawą tych aspektów.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Galeria Karuzela?
Galeria Karuzela znajduje się przy Targowa 19, 44-300 Wodzisław Śląski, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Galeria Karuzela?
Można skontaktować się z Galeria Karuzela pod numerem +48 324 281 178
Jak można dotrzeć do Galeria Karuzela?
Do Galeria Karuzela można dotrzeć, korzystając z poniższego linku