Opinie

  1. Kamil Glenc ★★☆☆☆

    Pączki jak sa ciepłe to sa ok( tłuste ale dobre) ale czesciej sa zimne, a zimne dla mnie sa po prostu niesmaczne. Polecam pytać czy sa cieple, bo jeśli nie to nie polecam

  2. Pretty Women ★☆☆☆☆

    Tak jak uwielbiałam re pączki tak przestałam. Niewiem czy zmieniła sie załoga która je robi czy co ale dzis to było klejące ciasto pełne oleju ktore mozna bylo wycisnąć. Dodam ze nigdy nie lupuje pojedyńczych sztuk. Ale dziś nieda sie tego zjeść. Sorry.

  3. Dom IKA ★★☆☆☆

    Paczki smaczne ale obsługa pozostawia wiele do życzenia . Pani Ukrainka słyszy to co chce. Zamawiam 4 paczki dostaje 3 bo ona nie słyszała że chce 4 . Zwracam uwagę że chce 4 a ta z arogancja że ona nie słyszy.

  1. Kubek4466 A ★☆☆☆☆

    Dziś kupiłem 3 pączki , 2 z nich były dobre. Ale ostatni nie wiadomo czy pomylone co to był za smak ? Zamówiono toffi a w środku skiśnięty śmierdzący środek , pączek z nadzieniem zepsuł się, było czuć aż mrowienie na języku. Jak można dopuścić, żeby pączki były wystawione skiśnięte.

  2. tuniorr ★☆☆☆☆

    Pączki coraz droższe i coraz mniejsze. Pączek różany za 6 czy 7 zł bez nadzienia i w środku pusty krater. Żenada. Mam nadzieje że czynsz i zus was wykończy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Przystanek Pączkarnia?

Przystanek Pączkarnia znajduje się przy Targowa 12, 44-300 Wodzisław Śląski, Śląskie, Polska

Jak można dotrzeć do Przystanek Pączkarnia?

Do Przystanek Pączkarnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements