Nie polecam kupować krokietów. Nie dość, że drogie to zamiast krokietów z mięsem dostałam z kapustą i grzybami. Wszystko fajnie, ale dziecko by się zatruło.
Opinie
-
Agata GM ★☆☆☆☆
-
Piotr Kałuża ★★★★★
Ostatni 'dinozaur' na spożywczej mapie Cieszyna. Dużo pomocnej obsługi której zależy na kliencie dzięki czemu w tym sklepie nie stoi się w kolejce do kasy - to duży plus. Duży wybór różnych artykułów w tym także lokalnych. Świetne stoisko mięsne z dobrymi produktami i ogromnym wyborem. Dużo fajnych, tanich, ale również z dobrym składem produktów z brendem Auchan. Polecam!
-
Daniel Szpin ★★★★★
W porządku, ceny wyższe jak w stonce, ale przynajmniej jest gdzie zaparkować i lepsze jakościowo towary, jest stoisko mięsne
-
Aaa ★☆☆☆☆
Niestety komentarze wiele mówią! również przyznam ze wędliny nie sa pierwszej świeżość, po 1 dniu w lodówce śmierdzą sa obślizgłe i nie nadają sie do jedzenia. dostalam po weekendzie zamrożone mieso!! Nie polecam
-
Jumkill ★★★☆☆
W wielki piątek nie wiem dokładnie z której piekarni to było, kupiliśmy chleb który okazało się że był nie posolony.
-
Imię Nazwisko ★☆☆☆☆
W Wielki Piątek stałam pół godziny w kolejce do mięsa. W sobotę je rozpakowałam i okazało się że porcje rosołowe były zepsute, szare i śmierdzące. Co do świeżości kupionej pręgi wołowej też mam wątpliwości, boje się to jeść. Świetna niespodzianka na Wielkanoc. Goście zaproszeni, nie ma co ugotować. Może warto się zainteresować w jaki sposób ten sklep panuje nad świeżością asortymentu. Ja już tam na pewno nic nie kupię, ale ktoś się może otruć.
-
marysia ma ★☆☆☆☆
Niestety, ale wystawiam opinie negatywną. Dzisiaj rano kupiłam w sklepie na dziale mięsnym dwa kawałki kiełbasy drobiowej Morliny. Niestety po przyjeździe do domu i rozpakowaniu kiełbasy okazało się, że jest stara, obślizgła i dosłownie śmierdząca. Nie kilkudniowa, po prostu stara śmierdząca kiełbasa. Postanowiłam wrócić do sklepu i pokazać pani ekspedientce jaką dostałam u nich kiełbasę. Niestety pani kierowniczka działu mięsnego zamiast po prostu przeprosić i powiedzieć, że dopilnuje żeby takie sytuacje więcej nie miały miejsca najpierw stwierdziła, że nie czuje, że kiełbasa jest obślizgła bo ma rękawiczki, (zasugerowałam, że może je zdjąć) potem poprosiłam , żeby powąchała, ale i tak mimo to powiedziała, że te kiełbasy tak mają… Brak słów. Z tego co widzę po opiniach to niestety nie pierwsza taka sytuacja, że w sklepie sprzedawane są stare wędliny.
-
Anna-Renate Thein ★★★☆☆
Dobre zaopatrzenie, różnorodny towar. Niestety na stoisku z wyrobami garmażeryjnymi zapakowano mi 3 gołąbki do cieniutkiej papierowej torebki. Pani na tym stoisku nie empatyczna, niektóre słowa trudno zrozumieć a dodatkowe zapytania spotykają sié z niechęcią delikatnie określając
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Auchan?
Auchan znajduje się przy Stawowa 54, 43-400 Cieszyn, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Auchan?
Można skontaktować się z Auchan pod numerem +48 224 440 222
Jak można dotrzeć do Auchan?
Do Auchan można dotrzeć, korzystając z poniższego linku