Mega ciekawe miejsce z smacznym jedzeniem!!
Zdjęcia
Opinie
-
Pawel ★★★★★
-
Zuzka Jurczak ★★★★★
Miejsce nie pozorne. Bardzo pozytywnie jesteśmy zaskoczone. Jedzienie jest przygotowywane na zamówienie, dlatego trzeba chwilę poczekać. Dania otrzymałyśmy gorące i bardzo ładnie udekorowane. Kurczak karage był po prostu przepyszny. Bardzo aromatyczny, zbalansowany, nie był suchy. Warzywa świeże i chrupiące. Obsługa sympatyczna i uprzejma. Ponadto ceny przystępne. Widać, że "tubylcy,, lubią to miejsce, bo wracają. Jakbyśmy nie mieszkały 500km to również chętnie byśmy wróciły:)
-
Zosia Sieranc ★☆☆☆☆
Zamówiliśmy coś z kurczakiem a tego kurczaka w ogóle nie ma , jedzenia nie za dobre , strasznie słodkie obsługa przez telefon wredna ale dowozicel miły
-
Sławomir ★★★★★
Jezu jakie to dobre! I porcja słuszna! Wygląda lepiej i smakuje lepiej niż to co jadłem w Chinach!
-
Julka Kowalska ★★★★★
Zamówiony kurczak teryaki okazał się strzałem w 10. Świetnie podane, świetne w smaku! Jedna porcja ma taką ilość kurczaka, warzyw i ryżu, że nie da się tego przejeść. Polecam
-
adriano_kos ★★★★☆
8 czerwca znów odwiedziłem Pandę. Miejsce trochę się rozwinęło, już nie wchodzimy od kuchni bo wykonano okienko z ladą gdzie również można zamówić pyszną buble tea. Powstał większy ogródek i zadaszone klimatyczne patio z huśtawkami i stolikami. Można więc zjeść już na miejscu. Nowa Pani na obsłudze jest przemiła, ogólnie jest miło i wesoło. Z chęcią znów odwiedzę. 14 września Dziś ponownie skusiłem się na papu u pandy. Zamówiłem kurczaka z warzywami, w oczekiwaniu czułem piękny zapach z kuchni. Było znów pysznie tylko za bardzo tłusto co widać na dnie pudełka na jednym ze zdjęć. - Przyszedł czas na przetestowanie nowej restauracji (kuchni?) o dość infantylnie brzmiącej nazwie Papu Panda. Restauracji jako takiej nie znajdziemy ponieważ lokal serwuje wyłącznie dania na wynos i dowóz. Niestety z tego powodu na zamówienie pozwolą sobie miłośnicy kuchni azjatyckiej o grubszych portfelach. Jeżeli chcecie zamówić na dowóz coś solo trzeba przygotować się na wydatek ponad 50zł i opłacić dostawę w kwocie 6zł. Choć wydawałoby się, że tego typu koncepcja da oszczędności restauratorowi na sali i obsłudze to niestety nie przekłada się to na niższą cenę posiłków. Ale za to może cały klimat kuchni azjatyckiej zamknął się w tym pudełeczku. Jeżeli chodzi o to co najważniejsze czyli smak to pierwsze co zauważycie zanim jeszcze otworzycie niepozorne pudełko („to na duży głód” - 400g) to piękny aromat dania. W moim przypadku były to „krewetki z warzywami i makaronem” choć po przeszukaniu całego pudełka nazwa powinna brzmieć: „Warzywa i makaron z dodatkiem krewetek”, ponieważ krewetek jest bardzo mało i nie grają pierwszych skrzypiec jak sugeruje nazwa. Natomiast krewetki (średnie) są w punkt wysmażone, całkiem smaczne, nie przeciągnięte choć bardzo proszą się o dłuższą kąpiel w posiekanym czosnku, kropli soku z cytryny i przyprawach. Warzywa są bardzo dobrze przygotowane, aldente! Ani za twarde ani rozgotowane, kompozycja jest całkiem dobrze dobrana i przyprawiona, nie tłusta i bardzo świeża. W pudelku znalazł się też jasny włos, ale widać, że ktoś długo się nad daniem pochylił bo jest bardzo smacznie. Na pewno skuszę się na kolejne zamówienie a i może 5 gwiazdek wpadnie. Polecam.
-
Marcin Gwóźdź ★★★★★
Ramen na dowóz - brzmiało dziwnie dlatego spróbowałem i okazało się, że to strzał w 10. Świeże i bardzo dobrze przygotowane dodatki, a sam wywar dokładnie taki jakiego oczekiwałem - dodatkowo świetny pomysł ze szklanym słoikiem na wywar i opakowaniem na dodatki - można odgrzać sobie w dowolnym momencie mimo, że dostarczony jest gorący. Bardzo polecam:)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Papu Panda?
Papu Panda znajduje się przy Obozowa 22, 32-600 Oświęcim, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Papu Panda?
Można skontaktować się z Papu Panda pod numerem +48 575 512 535
Jak można dotrzeć do Papu Panda?
Do Papu Panda można dotrzeć, korzystając z poniższego linku