Właśnie skończyłem leczenie ortodontyczne u Pani Pauliny i jestem bardzo zadowolony z efektu i całego przebiegu leczenia - wizyty bezbolesne, wszystko wyjaśniane w sposób zrozumiały i jasny, mogę z czystym sumieniem polecić gabinet
Opinie
-
Garaż ★★★★★
-
Marella eR ★★★★★
Pani Doktor jest przesympatyczna, osobą empatyczną i bardzo profesjonalna, polecam z całego serca!
-
Natalia Mendelska ★☆☆☆☆
Niestety moja doświadczenie z Panią Chraplą pozostawiła bardzo negatywne wrażenie. Zostałam potraktowana w sposób lekceważący, a moje sprawy i potrzeby jako klienta zostały zignorowane. Brak profesjonalizmu oraz całkowite "olanie" klienta to coś, czego nie powinno się zdarzać w żadnej branży. Nie mogę polecić tej osoby jak również gabinetu , ponieważ nie wykazała ani zaangażowania, ani szacunku wobec klienta.
-
Anna Jankowska ★★★☆☆
Zgadzam się z opiniami, że pani Paulina jest dobrym ortodonta, choć mam pewne wątpliwości co do zmian ceny otóż po paru terminach byla zawyżona cena.Uważam, że bez podstawie zostały zmieniane cen za kontrolę aparatu stałego ,z 200na 250 . Nie zostało wytlumaczone dlaczego, olewka totalna. ( nie to nie w czasie zmiany rocznej podwyżki) . Druga sprawa , co wizytę były podawane nowe rzeczy do zrobiania , a po 2 miesiecznej kontroli były zapominane, że jednak coś innego.... Raczej takie informach powinny być zapisane ...
-
Mila ★★★★★
Bardzo polecam chodzę tam od 2 lat i nic w aparacie nie zadziera a leczenie przebiega przyjemnie i bez problemu
-
Alicja Bor ★★★★★
Jestem pacjentką pani doktor Paulina od kilku lat i z pełnym przekonaniem mogę polecić jej gabinet każdemu. Pani doktor to bardzo dobry specjalista – zarówno w zakresie stomatologii, jak i ortodoncji. Leczenie ortodontyczne, które przeprowadzam pod jej opieką, jest kompleksowe i bardzo profesjonalne. Zawsze dokładnie tłumaczy mi każdy etap leczenia, a dzięki indywidualnemu podejściu czuję się w pełni zaopiekowana. W trakcie leczenia ortodontycznego pani Paulina wykazuje się dużą cierpliwością i dbałością o każdy detal, co daje świetne efekty. Moj proces korekcji przebiega bardzo sprawnie i komfortowo. Atmosfera jest zawsze miła, a personel niezwykle pomocny. Zdecydowanie polecam
-
Светлана Царёва ★★★★★
Córka skończyła leczenie u Pani Doktor Pauliny Chrapla.Bardzo zadowolony wynikiem. Polecam ba 100% wszystkim. Bardzo miła atmosfera i profesjonalne podejście!
-
Monika Baranek ★★★★★
Z całego serca i z czystym sumieniem mogę polecić Panią doktor ! Właśnie zakończyłam leczenie i jestem zadowolona z efektu oraz z całego okresu leczenia. Pani doktor i Pani asystentka bardzo wyrozumiała i miła. Wszystko zawsze jasno wytłumaczone. Brak jakiś ,,ukrytych kosztów'' - wszystko bardzo przejżyście. Biorąc pod uwagę, że był to mój drugi aparat (niestety) różnica w leczeniu to niebo, a ziemia. Polecam !
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Praktyka Stomatologiczna lek. dent. Paulina Chrapla?
Praktyka Stomatologiczna lek. dent. Paulina Chrapla znajduje się przy Ocicka 7, 47-400 Racibórz, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Praktyka Stomatologiczna lek. dent. Paulina Chrapla?
Można skontaktować się z Praktyka Stomatologiczna lek. dent. Paulina Chrapla pod numerem +48 515 739 759
Jak można dotrzeć do Praktyka Stomatologiczna lek. dent. Paulina Chrapla?
Do Praktyka Stomatologiczna lek. dent. Paulina Chrapla można dotrzeć, korzystając z poniższego linku