Opinie

  1. Zaneta Urban ★☆☆☆☆

    Moje doświadczenie z panem Marcinem M. było wyjątkowo rozczarowujące i nieuczciwe. Przed wizytą zapytałam, czy posiada biorezonans, na co pan Marcin potwierdził, że tak. Jednak podczas wizyty, po przebadaniu mojej córki, usłyszałam od niego, że biorezonans nie pomoże, ponieważ ludzie wierzą w to urządzenie, ale w rzeczywistości ono nie działa. Powiedział również, że powinnam być 'wdzięczna', że nie chce mnie naciągać na pieniądze. Mimo tych słów zażądał opłaty za wizytę w wysokości 200 zł, co jest całkowicie sprzeczne z jego wcześniejszymi zapewnieniami. Dodatkowo, podczas wizyty pan Marcin korzystał z telefonu, aby wyszukiwać w Google nazwy patogenów, wirusów i pasożytów, ponieważ sam nie znał ich nazw. Zapytał mnie również: 'Czego ode mnie oczekujesz?', co wzbudziło moje wątpliwości co do jego kompetencji i profesjonalizmu. Cała sytuacja była dla mnie bardzo stresująca, a w szoku przelałam pieniądze, nie wiedząc, co robić. Nie polecam wizyt u pana Marcina. Moje doświadczenie pokazuje brak rzetelności i profesjonalizmu, co może narazić innych na podobne rozczarowanie. Co więcej, nie otrzymałam paragonu za zapłatę blikiem, co oznacza, że pan Marcin nie odprowadził podatku od tej transakcji. To kolejny aspekt, który wskazuje na brak rzetelności i transparentności w jego działaniach.

  2. Hiron ★★★★★

    Teść ma problemy z cukrzycą, które rozwinęły się w postaci zespołu stopy cukrzycowej. Od czasu kiedy teść uczęszcza na sesje w komorze, jego zdrowie uległo znaczącej poprawie. Dzięki terapii i szerokiej wiedzy właściciela na temat ziołolecznictwa, sączące się rany na stopie teścia uległy zasklepieniu, co przełożyło się na ogólnie lepszy stan zdrowia. Pan Marcin chętnie dzieli się swoją wiedzą i udziela pomocnych rad, a w dodatku jest człowiekiem bardzo miłym w obejściu. Serdecznie polecam to miejsce ze względu na profesjonalizm i świetne podejście Pana Marcina do osób korzystających z jego usług!

  3. Dariusz ★★★★★

    Gorąco polecam komorę normobaryczną w Orzeszu, Pana Marcina - osobę z sercem na dłoni, który zawsze służy rzetelną i kompetentną pomocą. Pan Marcin pomógł mi całkowicie pozbyć się astmy, z którą zmagałem się od blisko 20 lat (codziennie zmuszony byłem brać wziewy sterydowe). Do tego profesjonalna akupunktura i zioła. Korzystam z jego pomocy już kilka lat i nigdy się nie zawiodłem. To właśnie Pan Marcin postawił mnie na nogi kiedy zgłosiłem się do niego z problemem kręgosłupa (odcinek lędźwiowy) Wcześniej otrzymałem diagnozę lekarską, że czeka mnie operacja. Seria profesjonalnej akupunktury Pana Marcina zdziałała CUDA! Jeżeli komuś zależy na poprawie stanu zdrowia oraz ogólnego stanu organizmu to znajdzie to właśnie tutaj. Ostatnio zacząłem korzystać z regularnych seansów w komorze normobarycznej, jest to dla mnie świadoma inwestycja w siebie i swoje zdrowie, polecam każdemu. A Panu Marcinowi życzę wszystkiego najlepszego!

  1. Anna Paderewska ★★★★★

    Jestem po rekonstrukcji ścięgna kolana i naprawie łąkotki. Od czasu operacji miałam bóle w kolanie oraz ograniczenia w ruchomości pomimo uczęszczania na rehabilitację. Byłam u pana Marcina na zabiegu akupunktury, po którym ból w kolanie natychmiast ustąpił. Mam również zmniejszoną przegrodę nosową, która utrudnia mi oddychanie, szczególnie w nocy, oraz powoduje chrapanie. Po zabiegu akupunktury śpi mi się lekko i chrapanie ustąpiło. Korzystam również z komory normobarycznej, którą bardzo polecam. Pan Marcin jest bardzo dobrym specjalistą i szczerze go polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Normobaria Orzesze?

Normobaria Orzesze znajduje się przy Mikołowska 309, 43-180 Orzesze, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Normobaria Orzesze?

Można skontaktować się z Normobaria Orzesze pod numerem +48 502 096 786

Jak można dotrzeć do Normobaria Orzesze?

Do Normobaria Orzesze można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements