Opinie

  1. luq666 ★☆☆☆☆

    Niestety jedna gwiazdka. Bankomat opisane, wklejone i wyświetlone informacją o BLIK. Niestety bez włożenia karty nie da się nic załatwić

  2. Grzegorz Kluczewski ★☆☆☆☆

    Brak możliwości wypłaty zbliżeniowo lub BLIKIEM

  3. Aleksandra Lasoń ★☆☆☆☆

    Przy wypłacie 100 zł, prowizja wyniosła 10 zł. Nie polecam.

  1. Krzysztof Stryj ★☆☆☆☆

    Bardzo wysokie prowizje uważać !!!

  2. Krzysztof Pe ★☆☆☆☆

    Nie wyplacajcie w tym bankomacie pieniedzy!!!!Strasznie zdzierają prowizje!!Maksymalnie jak sie da!! Na tym żerują. Nie polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bankomat?

Bankomat znajduje się przy Sadowa 3, 43-100 Tychy, Śląskie, Polska

Jak można dotrzeć do Bankomat?

Do Bankomat można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements