Opinie

  1. Ola ★★★★★

    Bardzo polecam Panią Judytę, prosta dieta idealnie dobrana pod trening, rewelacyjne efekty widać jak zmienia się sylwetka. Dla osób, które intensywnie ćwiczą i zależy im na redukcji tkanki tłuszczowej i rozbudowie masy mięśniowej bardzo polecam. Dieta idealna dobrana pod aktywność fizyczną. Nie wieże w poniższą opinie, nigdy nie dostała jadłospisu na zbyt niską kaloryczność, co wizyta dietetyk pyta się czy nie jestem głodna, dobiera dietę pod rodzaj wykonywanej aktywności . Opinie chyba pisze zazdrosna konkurencja bo w poradni jest bardzo dużo pacjentów i raczej wszyscy są zadowoleni :). Przed każdą wizytą kontrolną raczej ktoś siedzi w poczekalni.

  2. Pati ★☆☆☆☆

    Byłam klientką, rozpisano mi dietę 1300-1400 kcal w momencie kiedy ćwiczyłam 4 razy (może więcej) w tygodniu. Zero pokierowania co mam robić, jak ćwiczyć. Była jedna zasada, którą słyszałam co wizytę „Ćwicz więcej i jedź mniej”. Chcę zaznaczyć, że wtedy miałam 18 lat 150cm wzrostu i ważyłam około 55kg. Spowodowało to że kolejne 3 lata musiałam poświęcić na odbudowanie metabolizmu, przekonanie się z powrotem do siłowni i jedzenia w normalny sposób.

  3. marta Libert ★★★★★

    Bardzo polecam. Jak ktoś szuka dietetyka z dużą wiedzą i doświadczenie. Od lat zmagałam się w problemem otyłości. Pani Kinga pomogła mi zdiagnozować IO. Po 4 miesiącach diety 15 kg mniej. Polecam całym sercem

  1. Fabian Kostyk ★★★★★

    Współpraca z Panią Kingą to jest jedna z najlepszych decyzji, jakie mogłem podjąć. Z gabinetu zawsze wychodzę szczęśliwy i uśmiechnięty i czekam na następną wizytę żeby sprawdzić swoje wyniki kontrolne. Pani Kinga to niesamowicie zaangażowana specjalistka. Z całego serca polecam współpracę każdem, kto szuka profesjonalnego wsparcia w zmianie nawyków, relacji z jedzeniem i podejściu do siebie.

  2. Adriana ★★★★★

    Z całego serca polecam! Dieta podpasowana jest pod każdego z osobna. Jemy tylko to co lubimy! Z salonu zawsze wynieść można masę motywacji i pozytywnej energii! Jeśli chcecie zacząć dietę pod okiem profesjonalistów to serdecznie polecam!

  3. Konrad M ★★★★★

    Docelowo, wszyscy chodzą do dietetyka aby schudnąć, ja byłem aby przytyć. Udało się. Waga się utrzymuje po okresie stabilizacji. Gdzie samodzielnie nie potrafiłem przytyć ani 10deg... oczywiście polecić mogę właścicielkę, bo tylko u niej byłem.

  1. Sylwia ★☆☆☆☆

    Niestety nie sa to kliniczni dietetycy. Zapisana dieta 1200 kcal, ponizej PPM czego dietetyk kliniczny nigdy by nie zalecił! Do tego przepisy w stylu jak zaliczyć projekt na zajęciach aby mikro i makro się zgadzało. Na ich podstawie 90% produktów użytych w ilości np 1 lyzeczki powinno się wyrzucić ponieważ nie mają one dalszego zastosowania, nawet kolejnego dnia. Przepisy są kompletnie oderwane od realiów życia codziennego.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Poradnia Dietetyczna SuperSlim?

Poradnia Dietetyczna SuperSlim znajduje się przy aleja Wojska Polskiego 4b, 44-240 Żory, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Poradnia Dietetyczna SuperSlim?

Można skontaktować się z Poradnia Dietetyczna SuperSlim pod numerem +48 531 200 609

Jak można dotrzeć do Poradnia Dietetyczna SuperSlim?

Do Poradnia Dietetyczna SuperSlim można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements