Czytając źle opinie wahałam się czy udać się do lekarza Dębnickiego, ale okazał się bardzo konkretnym i fachowym lekarzem z dobrym podejściem do pacjenta. I mimo że okazało się, że to nie problem ginekologiczny to postarał się, żeby i tak mi pomóc i wyjaśnić co to może być. Więc ja jak najbardziej byłam zadowolona z wizyty. A do tego jeszcze nie kosmiczne pieniądze.
Opinie
-
Wioleta Czapska ★★★★★
-
Валерия Танская ★☆☆☆☆
Nie polecam:( chciałam zrobić zdjęcie dziecka na pamiątkę, bo nie ma zwykłych zdjęć od lekarza. Lekarz Dembnicki był niegrzeczny, powiedział, że nie można robić zdjęć i że grozi mandat w wysokości 5 tysięcy złotych!!choć nigdzie o tym nie wspomniano. Ale gdzieś jest napisane, że nie można filmować swojego dziecka? Jeśli zależy Ci na dobrej atmosferze i dobrym nastawieniu podczas badań, to radzę Ci, żebyś robił je gdzie indziej.
-
Szymon Niewolski ★★★★★
5 gwiazdek dla doktora Babuli i pań z recepcji, super podejście do pacjentki, profesjonalna obsługa pełna szacunku i empatii. UWAGA! dotyczy to tylko dr. Babuli. Niestety na ostatnie badanie prenatalne zostaliśmy przydzieleni do dr. Dembnickiego (dr. Babula był na urlopie) i było okropnie. Doktor to gbur. Podejście do pacjentki opryskliwe, ignoruje pytania, zachowuje sie jakby był tam za karę. Przed przystąpieniem do jakichkolwiek procedur nie informuje, podejście jak do zwierzęcia. Gdybyśmy mogli nie wystawilibyśmy mu ani jednej gwiazdki, ale byłoby to nie fer w stosunku do dr Babuli i pań z recepcji.
-
Oliwia Kołtyk ★★☆☆☆
Niestety, drugie badanie prenatalne było dla mnie bardzo stresującym doświadczeniem. Lekarz Dembnicki był mało kontaktowy, Zabrakło jakiegokolwiek ciepła czy zwykłego ludzkiego podejścia. Nie czułam się swobodnie, wręcz przeciwnie — byłam spięta i zestresowana przez cały czas trwania badania. Uważam, że w tak ważnym i emocjonalnym momencie każda przyszła mama zasługuje na więcej empatii i zrozumienia. Niestety, tego tutaj zabrakło. Jeżeli chodzi o kompetencje i przekazywane informacje to lekarz przekazywał na bieżąco co widzi na monitorze usg, jednak przestraszył mnie że dziecko jest bardzo małe, co konsultowałam odrazu po badaniu z dwoma ginekologami którzy kompletnie nie podzielili jego opinii, dziecko było w ten czas o idealnej wadze. Niestety tak jak wyżej napisałam, atmosfera podczas badania zostawiała wiele do życzeni, dlatego nigdy więcej nie wybrałabym się ponownie do tego lekarza .
-
Natalia Morawiec ★★★★★
Fantastyczna opieka medyczna ze strony dr Dembnickiego. Konkretny lekarz, dba o swoje pacjentki, zawsze pyta o samopoczucie. Profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Polecam również bardzo miłe panie pracujące w rejestracji i panie położne. Fantastyczne jest również to, że w Jas-Medice można wykonać badania krwi, co jest bardzo ważne dla kobiety w ciąży, ponieważ nieraz stałam w długich kolejkach do laboratorium. Panuje tu przyjazna i miła atmosfera.
-
Niki P ★★★★★
Atmosfera przecudowana ☺️ Inne placówki medyczne powinny brac przykład! Bardzo sympatyczne Panie Położone, z dużym uśmiechem do Pacjenta :) Pan doktor również ładnie wszystko tłumaczył podczas badania. Polecam !
-
Ewa 2kaczuszka2 ★★★★★
Bardzo miła atmosfera czysto.... Podejście lekarza bardzo profesjonalne, wszystkie badania zrobione bezpośrednio na miejscu. I o dziwo mimo że poszliśmy tam prywatne koszt wizyty u chirurga ortopedy to 50 zł. Bez stania w kolejkach wizyta na 2 dzień. Szybko tanio i bez stresów. Polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Jas-Medica?
Jas-Medica znajduje się przy Podmiejska 9a, 44-330 Jastrzębie-Zdrój, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Jas-Medica?
Można skontaktować się z Jas-Medica pod numerem +48 730 740 009
Jak można dotrzeć do Jas-Medica?
Do Jas-Medica można dotrzeć, korzystając z poniższego linku