Opinie

  1. Zaneta Stawiarska ★★★★★

    Lewiatan to naprawdę świetny sklep — zawsze dobrze zatowarowany, z dużym wyborem i przystępnymi cenami. Na szczególne wyróżnienie zasługuje miła i pomocna obsługa, zwłaszcza pani Dominika G. oraz pani Kasia. Dzięki nim każda wizyta przebiega w przyjemnej atmosferze i zawsze chętnie tu wracam. Dodatkowym, ogromnym atutem jest to, że sklep jest otwarty również w niedzielę, co bardzo ułatwia zakupy. Serdecznie polecam!

  2. Pqt Mat ★★★☆☆

    Co do samego sklepu wszystko okej tylko jedna pani na mięsnym bardzo nie miła ,była tam choćby za karę. Przy obsłudze klienta mruczała coś pod nosem. Zamiast obsługiwać klientów zaczęła jeść loda. Pani na kasie Przeciwnie była uśmiechnięta i pomocna. 10.08.25 godz.ok.10

  3. Pat Ka ★☆☆☆☆

    Panna Aldona niech znajdzie czas obsłużyć ludzi, lada pusta ale do klienta nie podchodzi. dramat!

  1. Yulia Paigel ★★☆☆☆

    Przy wejściu do sklepu nie ma żadnej informacji na temat możliwości wejścia z pieskiem, dlatego zdecydowałam zapytać w sklepie, niestety Pani kaiser była zajęta czymś nadzwyczajnie poważnym i nie zwróciła uwagi na kilkukrotnie powtórzone pytanie. W trakcie zakupów inna Pani jednak zwróciła mi uwagę że jednak nie wolno wchodzić do sklepu z pieskiem dodając przy tym że "w Polsce są takie zwyczaje"nie wiem co autor miał na myśli ale chyba dlatego że jestem czar..a (żart jak coś) ... Do tego sklepu już raczej nie pójdziemy ani ja ani mąż ani piesek

  2. Fabian Adamczyk ★☆☆☆☆

    Co do sklepu to ok aczkolwiek dnia 28.09 na porannej zmianie zakupilem mieso ktore nadawalo sie do utylizacji bo smierdzialo, a jednak zostalo ono mi sprzedane przez pania ktora stala na miesie, podczas zwrotu musialem czekac ponad 10min gdyz kasjer nie ma mozliwosci osobistego przyjecia reklamacji i zwrotu pieniedzy, musi dzwonic do przelozonego lub kierownika z prosba o wyplate reklamacji na zakupiony towar, nikt tego nie pilnuje nawet kierownik, ktory nie wiadomo po co tam jest. Jesli osoba zarzadzajaca sklepem nie umie tego dopilnowac to wlasciciel powinien pomyslec o jakiejs zmianie w kadrach i zarudnieniu kogos konkretnego ktory dopilnuje tego na obu zmianach a nie tylko na jednej. Szkoda ze ta sytuacja miala miejsce akurat z moja osoba. To byl jedyny sklep na ktory liczylem ale niestety przeliczylem sie zwazywszy na to ze bylem tam z dzieckiem ktore podczas czekania sie az obudzilo i plakalo z powodu dlugiego oczekiwania na reklamacje. Prosba do wlasciciela niech cos z tym zrobi bo szybko to zamknie niz otworzyl ten sklep.

  3. Gawron Gawron ★★★☆☆

    Jedynym plusem dla tego sklepu jest że jest otwarty w niedzielę a tak to jest bardzo drogo

  1. Bartek ★★★★★

    Bardzo fajny lewiatan, napewno lepszy niż wcześniejszy sklep "Piko" jest owiele taniej i czyściej niż było, obsługa bardzo miła. Polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Lewiatan?

Lewiatan znajduje się przy Władysława Broniewskiego 15, 44-238 Czerwionka-Leszczyny, Śląskie, Polska

Jak można dotrzeć do Lewiatan?

Do Lewiatan można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements