Opinie

  1. Dawid Daszek ★☆☆☆☆

    Nie miła obsługa nie pozwala wejść więcej niż 3 osoba bo ma przerwę na papierosa mówi że nic na ciepło bo nie zrobi bo ma przerwę i strasznie arogancka

  2. Kacper Pastuch ★☆☆☆☆

    Obsługa daremna patologia jak i kasjerka tak i reszta pracowników ogólnie nie polecam śmierdzi w Żabce papierosami

  3. Adam Kot ★☆☆☆☆

    nie polecam tego sklepu, uważajcie jeżeli kierujecie do nich swoje paczki, bo nie przyjmują i potem szukajcie "wiatru w polu". Aby nie było wątpliwości dwie paczki o tych samych wymiarach jedna przyjęta a druga nie, bo nie spełnia wymogów bardzo ciekawe co i w środku ten sam towar, te same wymiary. A najpierw jeszcze brak miejsca na odebranie dwóch takich samych paczek, a na drugi dzień nie spełnia wymogów. PORAŻKA

  1. BARTEK Saw ★☆☆☆☆

    Nie miła obsługa źle zaopatrzone produkty na ciepło pani twierdzi że nie ma ich, brak higieny osobistej to tu nie wspomnę i nie porządek na sklepie, wyganianie ze sklepu słuchaj jak będę chciał sobie patrzeć na mojego hotdoga to będę .

  2. MICHAŁ DYSZLEWSKI ★☆☆☆☆

    Nie miła obsługa i nie pozwalaja wejść do sklepu dramat

  3. Bacc ★★★★★

    Dzisiaj pani w różowym żakiecie obsługa pierwsza klasa

  1. Karol Kowalski ★★★☆☆

    Byłem w niedzielę Pan na kasie 5/5 przy wydawaniu reszty zauważyłem, że coś ma z dłonią (palcami) to jest bardzo fajny i miły. Sklep był trochę w stanie takim jakby poprzednia zmiana z soboty nie dołożyła towaru ani nie zapełniła dziur czymkolwiek, nie wysunęli też na przód pozostałości. Pan na zmianie w niedzielę być może przez ruch nie był temu winny - nie wiem... Ale ja co chciałem to kupiłem. Polecam też odświeżyć wejście, drzwi i witrynę sklepu będzie tak jakoś ładniej. Ale słyszałem pogłoski że ciężko tam kupić hotdoga bo czesto twierdza że już nie ma ale nie wiem idźcie i sprawdźcie polecam Magdalejon Gęsssler

  2. KoXa x69 ★☆☆☆☆

    Chciałbym pozdrowić panią Weronike w blond włosach pani jest bardzo nie ogarnięta mówi że ma produkt na sprzedaż a potem nagle nie umie go sprzedać, hot dogi sprzedaje na starych bułkach, i pizze ostatnio wydała mi nie pokrojaną mimo że o to poprosiłem, pani bardziej jest zajęta telefonem niż klientami po 2 stronie lady. Bardzo bym prosił zeby wróciła na okres próbny i się douczyła a nie zostawiali jej samej bo jeszcze zbyt dużo nie potrafi i zmieniła nastawienie do pracy w sklepie.

  3. Łukasz Cuglewski ★★★★☆

    Okolica wyglada przerażająco. Wokół sklepu wszędzie kręcą się menele. Nie zazdroszczę tym którzy muszą tam mieszkać i robić zakupy. Co do sklepu, Żabka jak każda inna. Sprawna obsluga miły personel.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka | Prosto z pieca?

Żabka | Prosto z pieca znajduje się przy 1 Maja 15, 44-300 Wodzisław Śląski, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka | Prosto z pieca?

Można skontaktować się z Żabka | Prosto z pieca pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka | Prosto z pieca?

Do Żabka | Prosto z pieca można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements