Opinie

  1. Karko Mordy ★☆☆☆☆

    Pani dzisiaj tzn 13.12 na rannej zmianie, robiąc mi jedzenie zachowywała się jakbym jej rodzinę skrzywdziła. Nie dość, że opryskliwa, to bez żadnej higieny przy robieniu jedzenia. Wydawała hot doga w rękawiczkach, w których sekundę wcześniej zgasiła peta. Nie polecam. Sama pracuje w Żabce i nie dziwię się, że ludzie przez kogoś takiego jak ta kobita mają złe mniemanie o kasjerkach.

  2. Natalia ★☆☆☆☆

    Robię drobne zakupy w tej Żabce od ponad dwóch lat, wszystkie panie przemiłe oprócz jednej - najprawdopodobniej szefowej. Pani o której tu już było pisane, pani w rudo-czerwonych włosach… nie mieści mi się w głowie, jak można tak traktować klientów. Nie raz byłam świadkiem jak odzywa się i jakie miny stroi do ludzi, którzy NAPĘDZAJĄ JEJ BIZNES. Bez szacunku, z totalną pogardą. Nie odpowiada na dzień dobry, dziękuję oraz do widzenia. Rzuca paragonami oraz pieniędzmi na ladę jak do psów. Dziś jest 23 grudnia, dzień przed wigilią i jej zachowanie już przelało czarę goryczy. Wchodząc jak zwykle do sklepu witając się z Panią zobaczyłam jak zwykle skwaszoną minę oraz usłyszałam „***** ta jak zwykle wchodzi z tym psem”, gdzie pierwszy raz wchodząc z nim rok temu miło zapytałam czy mogę z szacunku, usłyszałam „no” z jak zwykle tą swoją miną. Jeżeli jej zasadą jest, że nie można to proszę to powiedzieć, a nie klnąć i zachowywać się jak rozkapryszone dziecko. Przykra osoba, która jest tak bardzo niezadowolona ze swojego życia, że próbuje się wyżywać na postronnych ludziach, którzy tak jak wspomniałam na początku - są jej KLIENTAMI i dzięki nam wszystkim ta żabka jeszcze funkcjonuje. To moja pierwsza opinia w Google, dziękuję.

  3. K. R. ★☆☆☆☆

    Czekałam przy kasie, dwie panie na sklepie i żadna nie podeszła. Nie polecam , tylko zmarnowałam czas.

  1. Krzysztof Majorowski ★★★★★

    Bardzo sympatyczne panie które tu pracują, lubię tu chodzić i naprawdę bardzo polecam. Ani razu nie napotkałem sytuacji w której którakolwiek pani była by niemiła, wręcz odwrotnie.

  2. Liudmyla Koval ★☆☆☆☆

    Bardzo nie miła jest jedna ze sprzedawczyni, starsza pani w okularach. Gdzieś 1,5 miesięcy temu, to była niedziela, nie sprzedała papierosy argumentując tym, co w niedziele samoobsluga i ona nie da mi papieros, bo " nie wolno". I w ogóle ta pani stawu się do kupców jak do śmieci.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka | Prosto z pieca?

Żabka | Prosto z pieca znajduje się przy Kardynała Stefana Wyszyńskiego 50, 44-300 Wodzisław Śląski, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka | Prosto z pieca?

Można skontaktować się z Żabka | Prosto z pieca pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka | Prosto z pieca?

Do Żabka | Prosto z pieca można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements