Pan Michał z żabki jest bardzo nie miły dla klientów ponieważ nie dość że jest wredny to po drugie chciałam kupić napój % pokazałam mu dowód a on stwierdził że mi nie sprzeda bo nie ma humoru a sprzedawał mi już nie raz
Zdjęcia
Opinie
-
Wiktoria Gawlak ★☆☆☆☆
-
Eryk Świerczek ★☆☆☆☆
Kasjer jest nie ogarnięty,nie uzywa rękawiczek gdy robi jedzenie, jest chamski i nie potrafi podgrzać dania ,zdaleka od tej zabki NIE POLECAM !!!
-
Urszula Radecka-Rosa ★☆☆☆☆
pani w brązowych włosach widocznie pracuje tu za karę, do każdego klienta odnosi się z pyskiem i wykonuje prace widocznie wedle uznania, nie zapyta klienta ani o sos, ani na ile kawałków pokroić pizzę, a o podgrzanie zakupionego panini czy kebaba trzeba się dobłagać. nie polecam.
-
Mikolaj Gajda ★☆☆☆☆
Robić hot doga 5 minut to przesada
-
Natalia Radzk ★★☆☆☆
Masakra, hot dogi są strasznie suchę, a bułka nie podgrzana. Moja przyjaciółka chciała kiełbasę bekon-ser, a dostała normalną kiełbasę. Strasznie mało sosu, cena nie adwokatna do produktu. Kasjerka jest nie uważna, ale tak to dobry sklep
-
P G ★☆☆☆☆
Nie polecam , kasjerka nieogarnięta któryś raz już przypaliła mi hot doga
-
Iwona Krawczyk ★☆☆☆☆
NIE POLECAM ROBIENIA ZAKUPÓW W TEJ KONKRETNIE ŻABCE! Dziś podczas zakupów zostałam potraktowana jak złodziej! Podczas nabijania na kasie produktów od razu układałam je sobie w torbie, tak aby ciężkie przedmioty ułożone zostały od spodu a mniejsze rzeczy i jajka niespodzianki były na górze aby uniknąć pogniecenia. Bezczelna sprzedawczyni nabiła i zabrała butelkę z whisky i powiedziała, że odda jak zapłacę cały rachunek. Po wymianie zdań, dlaczego nie mogę ułożyć sobie butelki na dnie stwierdziła, że mogę ją ukrasc dlatego mam najpierw zapłacić, bo zdażały się już takie przypadki. Więc jeśli każdy klient z góry jest traktowany jak złodziej to lepiej całkowicie zamknąć sklep i wydawać towar przez okienko. Pomijając fakt, że wyżej wymieniona kobieta nie wzbudza zaufania i bardziej ja powinna się obawiać. Ponadto nie wyglądam jak lump, który mógł by ukrasc butelkę whisky! Widać włączyła się u tej kobiety odporność na myślenie, równie dobrze mogła bym ukraść całą torbę zakupów i by sobie tak stała z tą butelką! :) ;D ;D ;D
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka | Prosto z pieca?
Żabka | Prosto z pieca znajduje się przy 26 Marca 80B, 44-300 Wodzisław Śląski, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka | Prosto z pieca?
Można skontaktować się z Żabka | Prosto z pieca pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka | Prosto z pieca?
Do Żabka | Prosto z pieca można dotrzeć, korzystając z poniższego linku